Jak wspierać rozwój dziecka – interaktywny Miś Ricco

1
1206

Jak wspierać rozwój dziecka? Najlepiej przez zabawę. Nie od dziś bowiem wiadomo, że maluchy najlepiej i najefektywniej uczą się, bawiąc. Dostarczanie dziecku różnorodnych bodźców to najlepsza inwestycja w jego prawidłowy, harmonijny i wielokierunkowy rozwój.

Ważny pierwszy rok

Pierwszy rok jest niezwykle ważny w życiu dziecka. To właśnie wówczas następuje bardzo intensywny rozwój zdolności emocjonalnych, motorycznych i intelektualnych pociechy. I chociaż maluch wciąż się uczy, to już naprawdę wiele potrafi. Jak dużo? To zależy od wielu czynników, m.in. od indywidualnych predyspozycji pociechy, ilości dostarczanych bodźców i codziennej pracy wykonywanej przez rodziców. Nie ulega bowiem wątpliwości, że jakość czasu spędzanego z dzieckiem ma wpływ ilość nabytych umiejętności. Pociecha, które czuje się dobrze, pewnie i bezpiecznie w otoczeniu najbliższych, szybciej i lepiej się rozwija, stale poszerzając pola swojej aktywności.

Zabawki, które ucząmisiomat1

Wybór odpowiedniej zabawki potrafi zdziałać wiele: nie dość, że wzbogaca malucha o kolejne doświadczenia, tworzy niecodzienne warunki do nauki oraz rozwoju intelektualnego, fizycznego i socjalnego, zapewnia ogrom uśmiechu i radości, to dodatkowo stymuluje rozwój kreatywności i wyobraźni najmłodszych. Im więcej tajemnic kryje w sobie zabawka, tym lepiej. Co rekomendują specjaliści? Wszystkie te rozwiązania dedykowane najmłodszym, które łączą przyjemne z pożytecznym i uczą przez zabawę. Miękki, pluszowy, interaktywny Miś Ricco to najlepszy przykład na to, że zabawka może jednocześnie służyć do przytulania, świetnej zabawy i edukacji. To ulubiona maskotka małych Polaków, która nie tylko przywita dziecko jego imieniem, ale też opowie bajkę, zaśpiewa piosenkę czy zanuci kołysankę. Ale to nie wszystko. Miś Ricco został tak zaprojektowany, aby móc wprowadzać dzieci w świat języków obcych… od małego. W wychowaniu małego poligloty bez wątpienia pomoże osłuchiwanie się z angielskim. Miś Ricco pomaga w nauce języków obcych. Jak? Wystarczy wgrać ulubioną bajkę pociechy po angielsku, by maluch osłuchiwał się z leksyką, z intonacją i z akcentem.

Miś Ricco wspiera rozwój pociechy na każdym etapie. Rośnie razem z dzieckiem, w pełni dostosowując się do jego aktualnych potrzeb, zainteresowań i wieku.

Miś Ricco – cena od 159 pln

misiomat3


Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Jaki fajny miś 🙂 Właśnie szukałam ciekawego prezentu dla chrześnicy i chyba go znalazłam. Muszę koniecznie wgrać Kopciuszka – jej ulubioną bajeczkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię