Basen dmuchany – idealny dla dzieci i rodziców

0
1167

Jedną z największych radości w dzieciństwie jest pluskanie się w wodzie. Często jednak, aby zapewnić taką rozrywkę dziecku, potrzebna jest wyprawa nad jakiś pobliski zbiornik wodny albo wycieczka na basen. A gdyby tak zapewnić dziecku możliwość pluskania się w wodzie we własnym ogrodzie?

Basen dmuchany w ogrodzie – bezpieczeństwo i czas

Przez ostatnie lata okres od czerwca do września rozpieszczał bardzo ładną pogodą i wysokimi temperaturami. Rodzice jednak nie zawsze mogą pozwolić sobie czasowo na wyprawę nad jezioro, czy rzekę lub morze. Urlop niestety jest ograniczony w stosunku do ilości gorących, wakacyjnych dni, które małe pociechy często spędzają w domu. Poza tym jakość wody w naturalnych zbiornikach wodnych czasami pozostawia wiele do życzenia. Kontakt z nią może powodować różnego rodzaju choroby, a ograniczone kąpieliska, mimo że jest ich z roku na rok coraz więcej, nadal nie są do końca przystosowane do obecności dzieci. Podobnie sytuacja przedstawia się z wyjściem na basen. Bilety rodzinne to często wysokie koszty, a czas przebywania w obiekcie jest ograniczony i bardzo często wiąże się z długimi kolejkami i tłumami. Bardzo dobrym pomysłem okazuje się basen dmuchany, który można rozłożyć na przykład we własnym ogrodzie. Rozwiązanie takie ma same zalety. Po pierwsze, rodzic ma kontrolę zarówno nad jakością wody, jak i jej temperaturą, co jest bardzo ważne. Po drugie, niektóre modele, jak na przykład, basen bestWay nie są zbyt głębokie, w związku z czum dziecko może się spokojnie bawić, ponieważ pozostaje bezpieczne. Basen nie musi ponadto stanowić jedynej atrakcji. W dobrych sklepach, na przykład www.sportbazar.pl, dostępne też inne akcesoria, takie jak piłka dmuchana, czy koło, które umilają zabawę najmłodszym. Zaletą basenu dmuchanego jest też oszczędność czasu – zarówno dziecka, jak i rodzica. Maluch może się pluskać, do woli, od rana do wieczora, rodzice natomiast nie muszą organizować całej wyprawy nad jezioro. Takie rozwiązanie niesie więc za sobą same korzyści.

Zbliża się Dzień Dziecka, a zakup basenu dmuchanego jest prezentem wręcz idealnym! Dostarczy bowiem radości dzieciom, a rodzicom poczucie bezpieczeństwa ich pociech i oszczędności w kieszeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię