Biurko dla dziecka

8
3268

Gdy dziecko rozpoczyna naukę w szkole to przychodzi czas na zakup biurka. Jest to bardzo istotny mebel w pokoju dziecka. Wybór odpowiedniego biurka jest ważny, gdyż będzie ono służyło naszemu dziecku do odrabiania lekcji, nauki a także pracy na komputerze. I zostanie z nim przez najbliższe co najmniej 6 lat. Jeśli dziecko będzie miało w swoim pokoju komputer, to biurko może być większe od standardowego ( standardowe wymiary oscylują: 60 cm. głębokość, 70 cm. szerokość, 72-75 cm. wysokość). Dzięki temu będziemy mieli zachowane odpowiednie dwie strefy: komputerową i do odrabiania lekcji. W przypadku gdy dziecko korzysta z naszego komputera wystarczą standardowe wymiary. Aby mebel ten spełniał swoją funkcję, musi także posiadać podręczne szuflady.

Mamy do wyboru różne rodzaje biurek:

 • biurko stanowiące całość z łóżkiem lub szafą
 • biurko narożne
 • biurko z regulacją blatu i nachyleniem pulpitu
 • biurko klasyczne

Dziecko przy biurku musi po prostu dobrze się czuć, mieć pełną swobodę ruchów. Ważne też jest, aby pozwolić sobie na odrobinę fantazji. Oprócz wartości funkcjonalnych, biurko dla dziecka powinno posiadać także walory estetyczne. Dziecko nie będzie chętnie siadało przy biurku przytłaczającym je swoim topornym kształtem i smutnym kolorze. Dziecko chętniej odrobi zadanie domowe  zasiadając przy żywym, kolorowym biurku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łóżka dla dzieci

8 KOMENTARZE

 1. Podaję linki do sklepów:

  http://www.biurkamoll.pl/pl/c/Biurka-Basic/29

  http://meblemoll.pl/pl/i/System-Form/24

  http://mirat.eu/biurko-emily,id2340.html

 2. Witam. Gdzie można znaleźć namiary na umieszczone na zdjęciach biurka, konkretnie chodzi mi o modele z podwyższanym blatem. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię