Bliźniacza odzież dla bliźniaków

0
1842

Z jednej strony rodzice ubóstwiają ubierać swoje bliźniaki wprost identycznie. Wyglądają one w ten sposób nie tylko oryginalnie, ale i wręcz uroczo, a o ten właśnie efekt chodzi najczęściej rodzicom. Czy jednak w ten sposób nie zatracają swojej indywidualności?

Indywidualność, a ubiór

Indywidualność jest niezwykle ważna w procesie budowania własnej tożsamości. Czy jednak indywidualny ubiór ma w tym momencie tak ogromne znaczenie? Co wpływa na to, że rodzice dawniej decydowali się na ubiór nie tylko w tym samym kolorze, w przypadku bliźniaków, ale i w tym samym kroju, jak i biorąc pod uwagę ozdoby? Dlaczego z kolei dzisiejszego dnia nieco odchodzi się od tej tendencji i jednak nawet bliźniaki zaczynają wyglądać już odmiennie? Ubiór bez wątpienia wpływa na budowanie swojego specyficznego charakteru, a to pierwsze lata życia dziecka są niezwykle ważne w jego rozwoju nie tylko fizycznym, ale i psychicznym.

Tak samo, czy odmiennie?

Pierwszym powodem, dla którego stawia się coraz częściej na odmienny ubiór jest fakt, że na chwilę obecną rodzi się znaczniej więcej bliźniaków niż kiedyś. Wciąż więc identyczny ubiór sprawia, że taka „parka” wygląda zachwycająco, ale nie wyróżnia się ona na tle aż tak znacząco, jak dawniej. Drugą kwestią jest wzrost świadomości, że ubiór jest jednym z czynników wpływających w dużej mierze na budowanie tożsamości każdego małego człowieka. Można zatem stawiać na ubiór podobny, ale identyczny nie sprawdza się, choć… pozostaje kwestia wygody i wydatków, a jak to jest właśnie z tymi ostatnimi?

Wygodniej i taniej

Na rynku znaleźć można mnóstwo kompletów tych samych elementów dziecięcej garderoby. Z jednej strony jest to wygoda dla rodziców, którzy za jednym zamachem mają okazję do kupienia niezbędnych elementów odzieży dla swoich maluchów – bliźniaków. Ponadto kupowanie w kompletach najczęściej okazuje się być rozwiązaniem tańszym, a przy podwójnym identycznym szczęściu, jakim zostali obdarzeni rodzice, ma to niemałe znaczenie.

Producenci idą z duchem czasu

Dziś, z powodzeniem można połączyć satysfakcję z taniej zakupionego kompletu dla swoich bliźniaków, wraz z możliwością już od najmłodszych lat budowania indywidualnej tożsamości. W kompletach bowiem pojawiają się coraz częściej te same elementy odzieży, w tym samych rozmiarach, ale już w innych kolorach, z różnymi aplikacjami bądź detalami, które wpływają na efekt końcowy.

Gdzie znaleźć oryginalne, takie same, ale różne komplety?

Sklep internetowy oferujący ubrania dla niemowląt do idealna okazja do tego, aby zapoznać się z asortymentem i wybrać coś idealnego dla swoich niezwykle podobnych pociech. Kiddostate.pl to taki sklep, w którym z powodzeniem, od stóp do głów można ubrać bliźniaki – niemowlaki, a także starsze dzieci.

ubranka-dla-blixniat (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię