Dostawka do wózka

0
2545

Dostawka dla starszego dziecka jest idealnym rozwiązaniem gdy mamy dwójkę dzieci: młodsze i starsze. Wybierając się na długi spacer z najmłodszym członkiem rodziny możemy bez obawy zabrać też starszaka. I jeśli w trakcie zmęczy się znacznie to bez problemu dalszą część spaceru przejedzie na dostawce. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy marudzenia czy nawet noszenia dziecka na ręce z jednoczesnym pchaniem wózka – jest naprawdę wtedy ciężko.

Dostawki są różne, zależnie od firmy. Np. firma Mutsy ma w swej ofercie dostawkę na której dziecko stoi. Pasuje ona tylko do wózków tej firmy. Cena około 150 złotych. Natomiast dostawka Bumprider pasuje niemal do każdego wózka, dzięki regulacji odległości i wysokości. Cena około 200 złotych.

Dostawka do wózka  – sklepy

Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest boczna dostawka BuggyPod dla starszego dziecka, którą montuje się do normalnego wózka. Jeśli potrzebujesz dodatkowe siedzenie rozkładasz je, gdy nie jest potrzebne – składasz. Cena około 500 złotych.

Dostawka BuggyPod umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg). Dzięki specjalnym klamrom dostawkę BuggyPod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych).

Duży wybór, zakup warty rozważenia. Na pewno ułatwia życie.

 

Mutsy

Bumprider

Buggypod