eko Teko – zabawa w dom

0
952

Rozbudź wyobraźnie swojego dziecka i podaruj mu tekturowy domek do samodzielnej dekoracji!

Domek Casa Cabana posiada kilka aplikacji takich jak drzewo, mrówka, królik i wiewiórka, które na pewno zainspirują Twojego Małego Artystę. Domek można pomalować farbami, pokolorować kredkami lub ozdobić w dowolny inny sposób. Casa Cabana może stanowić imitację domku na drzewie, zamek księżniczki czy kryjówkę piratów.

Domek posiada drzwi, siedem okien i wiele dziurek.

Casa Cabana został zrobiony z kartonu z recyklingu i jest w 100% ekologiczny. Wymiary 70x70x105 Waga: ok 3 kg

Produkt jest przyjazny dla środowiska.Zabawkę można wielokrotnie składać i rozkładać. W komplecie trwałe pudło do przechowywania modelu.Wymiary po złożeniu:
900 x 675 x 1280 mm

Wymiary opakowania:
1126 x 1044 x 55 mm

Waga opakowania: 5.2 kg

Nadaje się do malowania i dekorowania w dowolny sposób. Dla bezpieczeństwa najmłodszych zastosowano tzw. ” bezpieczne krawędzie”.

ekoTekoto sklep tworzony przez rodziców dla rodziców.Nazywamy się Dominika i Marcin i jesteśmy młodymi rodzicami półtorarocznej Oliwii. Już przed narodzinami Oliwki zauważyliśmy, że na polskim rynku brakuje miejsca skupiającego producentów różnorodnych zabawek i akcesoriów dla dzieci, które łączyłaby jedna wspólna cecha – EKOLOGIA.Postanowiliśmy stworzyć sklep, który będzie współpracował z najlepszymi producentami zabawek, którzy w trosce o bezpieczeństwo Naszych dzieci dbają o jakoś materiałów i sposób produkcji.Do ekoTeko zapraszamy wszystkich, którzy szukają zdrowych, ekologicznych, bezpiecznych i niebanalnych zabawek oraz akcesoriów dla dzieci, w różnych grupach wiekowych.Pozdrawiamy,

Dominika i Marcin

Tekturowa rakieta. Idealna!

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię