Elektroniczny zeszyt Boogie Board LCD

2
1734

Tablet LCD Boogie Board 8,5 to elektroniczna alternatywa dla notatników, szkicowników, kartek samoprzylepnych i tablic do pisania. Bez papieru i długopisu czy ołówka, można zrobić notatkę, rysunek, zapisać pomysły, zagrać w gry typu kółko i krzyżyk, poćwiczyć pisanie lub liczenie czy stworzyć listę rzeczy do zrobienia.

Bez marnowania papieru Boogie Board wyświetla notatki i zapisane myśli dopóki nie zdecydujesz się je skasować albo po prostu wymazać za dotknięciem jednego przycisku.

Ten tablet to rewelacyjne rozwiązanie oszczędnościowe: koniec z ciągłym kupowanie notatników, kartek samoprzylepnych czy brudnopisów dla dziecka. Mniej papieru, długopisów, ołówków oraz innych przyborów do pisania i rysowania. To oznacza więcej zaoszczędzonych pieniędzy. A dla tych, którzy dbają o środowisko, nie bez znaczenia będzie, że dzięki takiej formie zapisywania notatek i bazgrołów, ratujemy wiele drzew. Nie zużywa on prawie żadnej energii , tak więc nie zanieczyszcza powietrza.

Kolejną zaletą tego tabletu jest jego waga i rozmiar. 3-milimetrowy, ultra cienki i lekki – z łatwością zapakujemy go do plecaka, tornistra lub torebki. Idealnie więc sprawdzi się w szkole, zamiast notatnika czy w torebce mamy. Czekając np. w kolejce w przychodni, dziecko może poćwiczyć pisanie lub rysowanie. A starszy podciągnąć się z matematyki.

Obudowa wykonana jest z bardzo wytrzymałego, nietoksycznego plastiku. Ekran uodporniony na nacisk różnej siły i zarysowania, więc nie musimy obawiać się, że dziecko zniszczy urządzenie. Wyświetlacz jest czytelny nawet w niekorzystnych warunkach oświetlenia. Powierzchnia czułego na dotyk ekranu LCD jest łatwa do czyszczenia i konserwacji.

I jeszcze jedno:można pisać i rysować znajdującym się w zestawie rysikiem teleskopowym lub prawie każdym innym narzędziem. Można używać nawet palca!

[box_info]Podsumowując: Tablet Boogie wydawać się może drogi, ale jak by przeliczyć ile wydajemy na małe karteczki, notesy dla siebie i dziecka oraz ołówki i długopisy, to raczej będzie to dobra inwestycja. Lekki, odporny na zarysowania i naciski – to także duża zaleta. Dzieci będą nim zachwycone! Dokupić można do niego magnes, by mógł wisieć na lodówce.[/box_info]

FD poleca na prezent!

 

 

Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się, że wyświetlacz jest za ciemny. Ale okazuje się, że mojemu dziecku to specjalnie nie przeszkadza. Mi też pasuje bo cienkie i zawsze mieści się w torebce. Idealnie przydało się gdy czekaliśmy w przychodni – mały przez cały czas rysował i nie marudził mi, że się nudzi.

  2. Nie polecam , cena kosmiczna , mój synek dostał na prezent , wyświetlacz ciemny , linie które rysuje są ciemne – na zdjęciach reklamowych widać że , producent się postarał aby były super.Jednak rzeczywistość z tym urządzeniem wygląda o wiele gorzej ! 1) To nie jest wyświetlacz ! t to jest badziew , przypomina rysowanki z magnesem z PRL`u – dziś można je spotkać w sklepach – kosztują ok. 15 zł , wyglądają i rysują lepiej i wyraźniej.
    2) Dokładając ok. 150 zł mamy najtańszy, ale jednak Tablet !
    Nie polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię