Elektryczna suszarka do butów

0
956

Czas zimowy to czas mokrych butów i rękawic. Dobrym sposobem na ten problem to suszarka do butów i rękawic.

SB-1 to suszarka w kształcie zamkniętej rurki o średnicy 25 mm i długości 130 mm. Umieszczony wewnątrz element grzejny o mocy 4W w każdym grocie nagrzewa powierzchnię rurki do temperatury nieprzekraczającej 50ºC. Elementy grzejne obu grotów połączone są szeregowo poprzez miniaturowy termostat sterujący pracą urządzenia. Wnętrze suszonego obuwia nagrzewa się poprzez konwekcję i promieniowanie od nagrzanej powierzchni obudowy suszarki maksymalnie do temperatury 45ºC. SB-1 doskonale nadaje się do długotrwałego osuszania i podgrzewania zimnego obuwia – najlepsze efekty suszenia osiąga się po całonocnym lub nawet całodobowym suszeniu.

Suszarki przeznaczone są do użytku CAŁY ROK, dla osób uprawiających każdy sport np: trekking, jogging, jeździectwo, wędkarstwo,  jak również dla osób z zwiększona potliwością stóp.

Ta suszarka osusza każdy rodzaj obuwia i nasze rękawiczki także. Mając takie urządzenie w domu, skończy nam się problem z suszeniem na kaloryferze dziecięcych rękawic. Ponieważ ta suszarka do butów jest mała i poręczna możemy bez problemu zabrać ją ze sobą, gdy np. wyjeżdżamy na narty.

Suszarki są całkowicie bezpieczne dla każdego rodzaju materiału z jakiego wykonane jest obuwie.

[box_info]Podsumowując: proces suszenia trwa dłużej niż w przypadku suszarek z nadmuchem. [/box_info]

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię