Grill gazowy marki Köler – wszystko co warto wiedzieć przed zakupem

0
3133
grill gazowy
Grill gazowy to alternatywne rozwiązanie wobec tradycyjnie używanych grilli węglowych oraz stosunkowo drogich w użytkowaniu grilli elektrycznych. Specyfiką grilli gazowych jest ich większy rozmiar niż w przypadku grilli węglowych. Wynika to z faktu, że w ramach konstrukcji grilla gazowego należy przeznaczyć dodatkowe miejsce, w którym będzie się znajdować butla z gazem. Zazwyczaj, jest ono umieszczane u spodu konstrukcji grilla, w miejscu, gdzie w grillu węglowym znajdują się stabilizujące nóżki.

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na zakup grilla gazowego. Sytuacja ta wynika z różnorodnych zalet, przeważających na korzyść grilla gazowego. Przede wszystkim grille te charakteryzują się prostotą obsługi. Uruchomienie grilla gazowego jest o wiele prostsze i szybsze niż w przypadku węglowego. Utrzymanie stałej temperatury ciepła jest możliwe dzięki wykorzystaniu brykietów ceramicznych pozwalających na precyzyjny transport energii cieplnej. Co więcej, potrawy przygotowywane na grillu gazowym są zdrowsze ze względu na ograniczenie ilości spalanego tłuszczu uwalniającego się z podgrzewanego do wysokiej temperatury jedzenia.

Grill gazowy Köler – trafiony zakup na długi czas

Wśród dostępnych na rynku producentów grilli gazowych warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Köler, która znajduje się na stronie internetowej koler.pl.

Grille Köler wyróżniają się wyjątkową stabilnością, która wynika z połączenia ergonomicznej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów użytych do ich produkcji (podwójnej grubości stal nierdzewna).

Kupując grill gazowy marki Köler, możesz być pewny, że jest to zakup na kilka dobrych lat oraz dziesiątki przyjęć w ogrodzie. Grille objęte są okresem gwarancyjnym trwającym 2 lata, który można rozszerzyć do okresu 3 lub 5 lat. W ciągu 30 dni od momentu zakupu firma Köler przyjmuje zwroty swoich produktów. Dzięki temu masz możliwość namacalnego sprawdzenia wybranego produktu za darmo (koszty dostawy pokrywa Köler).

Długa żywotność grilla gazowego zapewni także właściwy sposób jego użytkowania i konserwacji. Do każdego zakupionego grilla Köler dodaje między innymi zestaw środków przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji stali nierdzewnej oraz nieprzemakalny pokrowiec chroniący grill przed działaniem wilgoci. Warto pamiętać, że właściwe warunki przechowywania w okresie zimowym znacząco poprawiają funkcjonalność grilla w okresie ciepłych temperatur.

Warto również wspomnieć, że grille gazowe Köler zostały zaprojektowane w sposób gwarantujący długi czas użytkowania. Przede wszystkim żeliwne ruszty grilla zostały wykonane w sposób ułatwiający utrzymanie ich w czystości. Nad półką z paliwem znajduje się wysuwana szufladka zbierająca uwalniany z pożywienia tłuszcz. Ruszt w grillach Köler jest odporny na zarysowania oraz przystosowany do szybkiego usuwania gromadzących się na nim zabrudzeń, a także nadaje się również do mycia w zmywarce.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię