Kokony niemowlęce – niezbędny składnik wyprawki

0
989
kokony dla dzieci

Jakie zastosowanie mają kokony niemowlęce?

Każda mama chce zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki. Ważne jest ciepło, delikatne materiały i najważniejsze  – bezpieczeństwo. Zanim kokony niemowlęce stały się popularne do otulania dzieci używano różnego rodzaju becików, kocyków i tym podobnych przedmiotów. Kokony niemowlęce są o wiele bardziej wygodne i praktyczne w użyciu. Wykonane w kształcie „gniazdka” doskonale spełniają swoją rolę począwszy od kilku dni od narodzenia dziecka aż do kilku miesięcy. Stanowią niezbędny i uniwersalny element niemowlęcej wyprawki. Wszyscy młodzi rodzice powinni się w taki kokon zaopatrzyć. Będzie to również w 100% trafiony prezent dla młodej mamy. Kokony niemowlęce zyskały już popularność i uznanie na całym świecie.

Jak wybierać kokony niemowlęce?

Nit nie chcesz oszczędzać na zdrowiu i bezpieczeństwie dziecka, dlatego najważniejszym kryterium wyboru pozostaje jakość. Kokony niemowlęce firmy bellochi.com wykonane są z najlepszych, naturalnych materiałów – 100-procentowej, delikatnej bawełny i weluru. Wypełnieni miękkich burt stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Są miękkie i miłe w dotyku, posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Kokony niemowlęce produkowane przez bellochi.com są trwałe w użyciu i łatwe w praniu. Nawet częste i wielokrotne pranie nie  powoduje odkształceń kokonu. Na stronie internetowej można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną. W bellochi.com można też zamówić kokon niemowlęcy według własnego pomysłu. Takie indywidualne zamówienia realizowane są w ciągu około 2 tygodni. Kokony niemowlęce bellochi.com można łączyć w zestawy z rożkami, kocykami i łóżeczkami dziecięcymi oferowanymi przez tę firmę.

Jaką rolę pełnią kokony niemowlęce?

Kokony niemowlęce ułatwiają opiekę na dzieckiem w wielu sytuacjach. Sprawdzą się świetnie jako mata do zabawy, jako leżaczek do relaksu. Jako kojec ograniczą mobilność dziecka.  W wózku stanowią dodatkową amortyzację wstrząsów i zapewniają spokojny sen. W hotelach i podczas wizyt zastępują łóżeczko. Można jest stosować również jako dodatkowe zabezpieczenie w łóżeczku – wysokie burty nie pozwolą na uderzanie dziecka o szczebelki a także ułatwią ułożenie w pozycji na boku. Właściwie możliwości stosowania kokonu są nieograniczone  – zapewniają komfort i dziecku i rodzicom, a także gwarantują bezpieczeństwo. Są lekkie, łatwe w przenoszeniu. Pomagają zwrócić uwagę na dziecko podczas wszelkich czynności domowych typu sprzątanie czy gotowanie. Jeśli ktoś raz wypróbuje kokon niemowlęcy na pewno zechce stosować go na co dzień.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię