Kolonie językowe dla dzieci i młodzieży

0
547

Drodzy rodzice, jeśli zastanawiacie się nad wakacjami dla swojego dziecka i chcecie, żeby jak najlepiej na nich skorzystało, warto przyjrzeć się różnorodnym ofertom biur turystycznych, kierujących swoje wycieczki do najmłodszych. Kolonie językowe to doskonała okazja, żeby nauczyć dziecko nieco odpowiedzialności i samodzielności, a także wspaniała przygodą, która zapadnie w pamięć na długo. Wyjazd połączony z kursem językowym, to również świetna alternatywa dla tradycyjnych korepetycji.

kolonie-jezykowe (3)Wiadomo, że dzieci nie specjalnie przepadają za nauką, jednak organizatorzy takich wyjazdów znaleźli na to sposób. Zajęcia są przepełnione grami i zabawami, w których młodzież aktywnie uczestniczy. Nauczyciele to wykwalifikowani profesjonaliści, nie tylko nauczyciele, ale przede wszystkim pedagodzy, potrafiący dotrzeć do dzieci i naprawdę ich czegoś nauczyć.

Kolonie organizowane są w kilku turnusach, przez cały rok i w różnych krajach. Anglia, Niemcy, Włochy, Malta, Francja i wiele innych. Miejsce organizacji kolonii determinuje oczywiście rodzaj kursu językowego. Wszystko po to, by uczestnicy mogli chłonąć wiedzę również poprzez kontakt z tamtejszymi mieszkańcami. Kolonie językowe organizowane są w różnych grupach wiekowych, a uczestnicy zostają podzieleni według stopnia zaawansowania językowego, tak, by nauka była najefektywniejsza.

Jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna poznawać język obcy, zostanie przydzielone do grupy początkowej, jeśli natomiast już nieźle sobie radzi, może dołączyć do średniozaawansowanej lub zaawansowanej. Oczywiście poziom kursu jest również przystosowany do wieku uczestników.

Oprócz samej nauki, wyjazd zapełniony jest bardzo zróżnicowanymi atrakcjami – wycieczki turystyczne, udział w ciekawych wydarzeniach, młodzieżowe dyskoteki, zajęcia nad morzem lub na basenie – wszystko zależy od lokalizacji wyjazdu. Różne biura turystyczne, posiadają różną ofertę. Warto zapoznać się z niezwykle interesującą propozycją biura ATAS, specjalizującego się w wyjazdach językowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

kolonie-jezykowe (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię