Pomysł na prezent – KUCHNIE DLA MAŁEJ GOSPOSI

0
1359

SMOBY ROLE PLAY ELEKTRONICZNA KUCHNIA BON APETIT

Prezentujemy Państwu kuchnię dla małej kuchareczki. W zestawie znajduje się płyta kuchenna i piekarnik. Produkty potrzebne do gotowania i smażenia można przechować w lodówce, a brudne naczynia umyć w zlewozmywaku. Wszystko w zestawie. Ale, ale – miłośnik kawy otrzyma ja ze specjalnego ekspresu. Dla małej gospodyni przewidziano także małe garnuszki, sztućce, talerze. Nic, tylko zabierać się do zabawy!Do kupienia w sklepach w cenie od 113 do 180 złotych

 

SMOBY ROLE PLAY ELEKTRONICZNA KUCHNIA BON APETIT

Jak widać ta kuchnia także posiada dwupalnikową kuchnię, zlewozmywak, lodówkę. Dodatkowym atutem jest mały blat , przy którym nasza mała gospodyni może zająć się przygotowywaniem posiłków. Zwróćcie uwagę, ze w zestawie jest nawet pochłaniacz. Oczywiście producenci oferują także podstawowe wyposażenie szafek kuchennych. Do zestawu dołączone są również artykuły spożywcze oraz toster i czajnik elektryczny.Do kupienia w sklepach w cenie od 150 do 220 złotych.

 

SMOBY KUCHNIA EXCELLENCE ELEKTRYCZNA

Tym razem dodatkowym atutem kuchni dla małej gospodyni jest płyta kuchenna z modułem elektronicznym. Dzięki temu słychać odgłosy prawdziwego gotowania. Zlewozmywak ma zamknięty obieg, więc mała kuchareczka może odkręcić kran i popłynie woda. Kuchnia zawiera elektryczny czajnik bezprzewodowy, toster, blender, rondelki, kubeczki, talerze, sztućce, tacę, przyprawy, potrawy i wiele innych!Do kupienia w sklepach w cenie od 280 do 390 złotych.

 

LITTLE TIKES KĄCIK KUCHENNY Z GRILLEM

A to niespodzianka dla miłośników grillowania! Od dziś mali kucharze będą mogli bawić się w ogrodowe grillowanie. Można usiąść na specjalnie zaprojektowanej ławeczce przy piknikowym stole. Zwróćcie uwagę na kolorowy baldachim, kwiaty. Grill podczas opiekania na nim pysznego jedzonka wydaje charakterystyczne dźwięki!W zestawie jest także kuchnia domowa zawierająca lodówkę z magnetycznymi drzwiami, płytę grzejna z elektronicznymi dźwiękami, duży nowoczesny zlew, czajnik elektryczny, pojemniki do przechowywania drobiazgów.Do kupienia w sklepach w cenie od 538 do 660 złotych.

 

KIDKRAFT DELUXE COOK WIELKA KUCHNIA

To naprawdę duża kuchnia dla miłośników zabawy w gotowanie. Mamy tutaj całkiem niezłych rozmiarów lodówkę z zamrażalnikiem, kuchenkę mikrofalową, której drzwiczki otwierają się, więc możemy tam wkładać nasze potrawy. Co ciekawe zlew jest wyjmowany, aby ułatwić jego czyszczenie. Całość jest wykonana z drewna i pomalowana wesołymi kolorami.Cena około 700 złotych.

 

KIDKRAFT PINK VINTAGE RÓŻOWA DREWNIANA KUCHNIA

A to coś dla miłośniczki różu. Kuchnia retro! W zestawie znajdują się zmywarka, piekarnik, kuchenka i mikrofalówka. Wszystkie gałki obracają się i klikają. Tutaj również zlew możemy wyjąć i wyczyścić. Dodatkowo mała gosposia będzie miała do dyspozycji bezprzewodowy telefon. Do gotowania – patelnie i garnek ze stali nierdzewnej, a dla kuchareczki, fartuszek. Cała kuchnia wykonana jest z drewna.Cena około 550 złotych.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię