Kulolabirynt Addictaball – zabawka zręcznościowa

0
1114

Kulolabirynt Addictaball Labirynt to naprawdę świetna zabawka. Wewnątrz przezroczystej kuli (dostępnej w dwóch rozmiarach) znajduje się skomplikowany labirynt, którym określonymi trasami trzeba poprowadzić małą metalową kulkę. Te kolorowe dróżki pełne są jednak różnych przepaści, zapadni i innych niebezpieczeństw, dlatego zabawa z Addictaball wymaga koncentracji. Do wyboru są dwie ponumerowane trasy prowadzenia kulki, a cała zabawa polega na tym, że możemy używać tylko naszych rąk.

Addictaball rozwija myślenie przestrzenne, ćwiczy cierpliwość i zdolności manualne.To wielka zaleta tej zabawki. Myślę, że wielu dorosłych także chętnie podejmie wyzwanie, by doprowadzić kulkę do mety.

Kula wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, będzie służyła przez długi czas. Dwa rozmiary dają możliwość zabawy dla małych rączek i tych większych. Ważne: różnica jest nie tylko w rozmiarze ale też w ilości i rozmieszczeniu przeszkód.

[box_info]Podsumowując: zabawka tylko dla cierpliwych, choć pomocna w nauce cierpliwości i koncentracji. Cena przystępna. FD poleca.[/box_info]

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię