Lego Friends Weterynarz

1
2870

Lego Friends to zestawy specjalnie stworzone dla dziewczynek. Są to klocki o tematyce czysto dziewczęcej jak: studio projektowe, kuchnia, basen, domek dla pieska, auto dla zwierząt, sala koncertowa itp. Kolorystyka klocków z tej serii także utrzymana jest w delikatnym stylu, przeważają róże, zielenie, fiolety czy błękit.

Wszystko byłoby ok, gdyby nie figurki. Są one inne niż tradycyjny ludzik lego. To większe postacie dziewczynek, trochę kojarzą się z serią Duplo. To uważam za minus. W tradycyjnych ludzikach występują dziewczynki i prezentują się świetnie.

Zestaw : Weterynarz obfituje w dużo nowych i ciekawych akcesoriów. Mamy tu narzędzia weterynaryjne, akwarium, prześwietlenie rentgenowskie czy stół z lampą do badania zwierzaka. Jest w zestawie koń, piesek i mały jeż, także jest się czym bawić. Oczywiście w kolekcji znajdują się  dwie figurki dziewczynek.

[box_info]Podsumowując: dość duży zestaw z nowymi zwierzakami i akcesoriami. Dwie figurki do wspólnej zabawy.[/box_info]

Pomysł na prezent.

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Ludziki dziewczynek nie są większe, tylko ich głowa, a reszta jest chudsza. Wysokość mają taką samą jak tradycyjne ludziki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię