Łóżko dla chłopca

7
3217

W galerii poniżej możemy obejrzeć łóżka dla chłopca w większości o nietypowym kształcie. Łóżko dla chłopca może przybrać wzór auta: wozu strażackiego, wyścigówki czy dżipa. Na takim miejscu do spania z wielką ochotą polegiwać będzie każdy chłopiec. Jest tu też łóżko – łódka dla młodego żeglarza. A jak Wam się podoba łóżko dla piłkarza w kształcie bramki?

Łóżko to bardzo ważne miejsce w pokoju dziecka. Przez swoje gabaryty stanowi główny dekor wnętrza. Jeśli mamy więc ochotę i pieniądze, możemy kupić nietypowe łóżko bądź klasyczne ale z odpowiednimi dodatkami (pościel, narzuta, boxy pod łóżkiem czy dodatkowa obudowa).

Zapraszam do galerii.

 

7 KOMENTARZE

    • Niestety nie wiemy. Zdjęcie znaleźliśmy na pintereście, potem pojawia się na arabskich stronach. Nigdzie nie jest podany producent.

  1. Ten zestaw (auto łóżko i nadbudowa) nie jest dostępny w Polsce. Łóżko w kształcie auta można kupić , np. na Allegro, ale nadbudowę nie. Jeśli ma Pani dobrego stolarza, to można zrobić takie na zamówienie, pod wzór.

  2. Interesuje mnie również to łóżko i fotelik z tego zdjęcia https://www.funkydiva.pl/2012/05/14/lozko-dla-chlopca/ Gdzie można takie kupić?

  3. Witam.Gdzie można kupić ten konkretny zestaw chodzi mi o łóżko i całą tą górę nad łóżkiem?Interesuje mnie również ta kanapa bądź fotel po lewej stronie.Z góry dziękuje za odpowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię