Łóżko jak z bajki

3
2980

Łóżko jak z bajki.

Bajkowe łóżka dla dzieci to  spełnione marzenia! Będę spać na wyścigówce! Będą spała w karocy! A ja wyśpię się w zamku pirackim. Te marzenia można zrealizować, wystarczy zakupić bajkowe łóżko do pokoju dziecka i cieszyć się razem z nim. Łóżko koparka, łóżko statek piracki czy łóżko dla dziecka przypominające zamek księżniczki. Tak fikuśne i pomysłowe łóżka już same w sobie stanowią dekorację pokoju i determinują tematykę wnętrza.

Pokój piracki nie obędzie się bez statku. Zamiast więc np. stosowania fototapety ze zdjęciem statku pirackiego możemy połączyć mebel do spania z zabawą. Łóżko jak statek piracki będzie ulubionym miejscem do zabawy i odpoczynku. Z dodatkowymi szufladami na pościel czy skarby pirackie. Po prostu bomba!! Dla pięknej królewny stwórzmy karocę różową, która posłuży za miejsce do wspólnej zabawy z koleżanką, a wieczorem ukołysze do snu.

Mając tak oryginalne łóżka na pewno skończy się problem z zagonieniem dziecka do spania. Które z nich oprze się leżenia w aucie wyścigowym czy w różowej wyścigówce? Dzieci będą leżeć i wyobrażać sobie, że są bohaterami z ich ulubionych bajek, właśnie toczą bitwę na zamku albo jadą na karocą na bal.

Łóżko jak z bajki jest na wyciągnięcie ręki. Dostępne w dobrych sklepach internetowych zachęcają wyglądem, funkcjonalnością i jakością wykonania.

lozko-jak-z-bajki (11)

Łóżka dla dzieci

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię