Malowane ściany

0
1113

Malowane ściany – idealny pomysł na dekoracje pokoju dla dziecka. Można wybrać jedną ścianę lub więcej. Wszystko zależy od wielkości pokoju i od pomysłu na malowidło. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pokój dla dziecka. Możliwości jest tak wiele, że najlepiej wspólnie z dzieckiem usiąść i zastanowić się nad tematem.

Wielki zamek dla rycerza, łąka pełna kwiatów i ptaków dla małej dziewczynki czy układ słoneczny dla fana kosmosu. A może postacie z bajek? Zygzak czerwony na całej ścianie, Star Wars na suficie albo Księżniczki Disneya tańczące wokół biurka dziecka. Fajnym pomysłem jest też stworzenie pokoju dżungli, gdzie z każdego kąta uśmiechają się zwierzęta a wokół drzwi rośnie ogromne drzewo.

Co do wykonania, to potrzebny nam będzie ktoś z talentem malarskim. Popytajmy w rodzinie i wśród znajomych. Jeśli nikogo takiego nie znajdziemy, pozostaje nam wynająć profesjonalistę. Trzeba poszukać w internecie. Jeśli w waszym mieście znajduje się szkoła plastyczna to można tam zostawić ogłoszenie. Z pewnością będzie wielu chętnych, by namalować i poćwiczyć swój talent. A pewnie nie wezmą za dużo pieniędzy, bądź nawet wcale.

Ważne jest to, że wystarczy pomalować nawet jedną całą ścianę, a pokój zmieni się nie do poznania. I nie jest to duży wydatek.

Zapraszam do galerii.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię