FD – blog dla dzieci i rodziców

0
673

 

Jako świeżo upieczone i przyszłe mamy spędziłyśmy wiele godzin w sieci na poszukiwaniu niebanalnych produktów i miejsc dla dzieci oraz dla nas, rodziców. Okazało się, że jest ich zatrzęsienie, ale żeby znaleźć coś pomysłowego i inspirującego, najlepiej nie odchodzić od komputera przez kilka dni, a na to my, aktywni i pracujący rodzice, nie mamy przecież czasu! Doszłyśmy do wniosku, że trzeba jakoś okiełznać ten chaos i tak powstało sklep dla dzieci , miejsce w sieci, które ma być przewodnikiem po najciekawszych propozycjach dla maluchów oraz nowoczesnych i twórczo podchodzących do życia mam i tatusiów.

Pojawienie się dziecka wywraca nie tylko naszą codzienność do góry nogami, ale również dotychczasowe podejście do życia i rozwoju. Inspiruje do zmian i zachęca do poszukiwań. Dlatego Sklep dla dzieci FD to propozycja dla rodziców wymagających, ale otwartych na nowe wyzwania. Znajdziecie tu starannie wyselekcjonowane produkty i marki, czyli rzeczy godne polecenia, charakteryzujące się oryginalnym dizajnem i najwyższą jakością. Będziemy promować polskich projektantów i producentów, których ciekawa oferta jest odtrutką na kolorową, plastikową masówkę, a także przybliżymy Wam niedostępne do tej pory na rynku zagraniczne marki, które są już w Polsce. Będziemy pisać o niepowtarzalnych miejscach i informować Was o najciekawszych wydarzeniach i akcjach związanych z dziećmi. Oswoimy dla Was także wirtualną przestrzeń dla dzieci i rodziców i pokażemy fascynujący świat Mam i Tatusiów, którzy postanowili rozwijać swoje talenty w różnych dziedzinach, ale, podobnie jak my, próbują zaczarować codzienność, aby w otaczającej nas rzeczywistości znaleźć przestrzeń dla dzieci i ją nieco pokolorować.

Opisywane przez nas produkty, miejsca, wydawnictwa i sklepy mają nie tylko ułatwiać Wam wyszukiwanie ciekawych artykułów i propozycji, jak wspólnie spędzić czas, ale również, a może przede wszystkim, promować świadome rodzicielstwo, zachęcać do wspólnych zabaw, kreatywności i myślenia: o zdrowiu, prawidłowym rozwoju i budowaniu relacji z dzieckiem. Do Was należy decyzja, co uznacie za najciekawsze i najlepsze dla Was.

Bycie rodzicem to fascynująca podróż i sztuka właściwych wyborów. Mamy nadzieję, że FD uczyni tę podróż niezwykłą i ułatwi, przynajmniej niektóre, wybory.

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię