Dostawka do wózka BUMPRIDER – pasuje do każdego wózka

2
1057

Wreszcie bardzo potrzebne rozwiązanie dla rodziców dwójki dzieci w różnym wieku. Dostawka, która pasuje do każdego wózka i spacerówki na rynku! Teraz długi spacer, gdzie maluch siedzi wygodnie w wózku, a starszy po czasie narzeka, że go nogi bolą, nie będzie problemem. Montujemy podstawkę i bezproblemowo spacerujemy dalej. No może mama będzie miała więcej wysiłku, ale potraktujmy to jak dobry trening.
Podstawka ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat (maksymalna waga: 20 kg). System amortyzacji kół zapewnia komfort jazdy na każdej nawierzchni i przy każdej pogodzie.

Niezwykle prosta regulacja wysokości, rozstawu ramion i odległości – bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Antypoślizgowa powłoka gwarantuje bezpieczną jazdę dziecka – co jest ważne. Szybki i łatwy system wpinania i wypinania bez użycia jakichkolwiek narzędzi sprawia, że dostawkę zamontuje każda z nas bez jakichkolwiek problemów.

To produkt szwedzki, co gwarantuje naprawdę dobrą jakość. I za to trzeba trochę więcej zapłacić.

[box_info]Podsumowując: super rozwiązanie pasujące do każdego wózka i ułatwiające długie spacerowanie!!! Cena trochę za wysoka.

[/box_info]

 

Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

  1. Miałam bumprider , kupiłam ponieważ mój starszy syn nie nadawał się do wózka .. ani na spacery , pomyślałam że jest to rozwiązanie problemu- długich spacerów z młodszym i na dostawkę starszym..Sprawdziło się nieźle , polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię