Maskary – którą wybrać dla siebie?

0
310
Najlepszy tusz do rzęs Eveline
Ilość tuszów do rzęs dostępnych w sklepach jest oszałamiająca. I jak tu wybrać tę, która jest odpowiednia akurat dla Ciebie? To zadanie trudne, choć wykonalne. Chętnie Ci w nim pomożemy.

Rodzaje tuszów do rzęs

Na rynku znajdziesz wiele tuszów do rzęs, które spełniają przeróżne funkcje. Mogą proponować Ci efekt sztucznych rzęs czy też rzęsy jak u sarenki. A jednak większość z właściwości skupia się wokół trzech najważniejszych cech:

  • Podkręcania
  • Wydłużania
  • Pogrubiania

Oczywiście możesz kupić także tusze do rzęs wydłużająco-pogrubiające, wydłużająco-podkręcające, pogrubiająco-podkręcające czy też wydłużająco-pogrubiająco-podkręcające. Jest tego mnóstwo, a to nie ułatwia wyboru. Którą maskarę powinnaś więc dla siebie wybrać?

Czego potrzebujesz?

To właśnie od Twoich potrzeb zależny jest wybór tuszu do rzęs. Jeśli jesteś posiadaczką perfekcyjnych rzęs – ciemnych, grubych, a jednak prostych – wybór od razu powinien paść na podkręcający tusz, który pomoże Ci otworzyć oko i sprawić, że będzie ono wyglądało jeszcze bardziej zachęcająco. Kobiety, które mają cienkie, dość rzadkie rzęsy, mogą szukać efektu 3w1. Będą chciały pogrubienia i wydłużenia, a jednocześnie także podkręcenia. Dlatego, zanim zaczniesz szukać tuszu i chwytać te kosmetyki, które mają dobre opinie, koniecznie zastanów się nad tym, czego Ty potrzebujesz. Najlepszy tusz do rzęs Eveline będzie znaczyć coś innego dla Ciebie i coś zupełnie innego dla kobiety stojącej obok Ciebie w sklepie.

A może coś w kolorze?

Obecnie kolorowe maskary wróciły do łask. Całe szczęście! Dzięki temu makijaż stał się jeszcze bardziej ciekawy, jeszcze bardziej barwny. Jednak kolorowe tusze to nie tylko te w odcieniach błękitu czy zieleni. Możesz sięgnąć także po brązy. To idealne wyjście dla kobiet o blond bądź rudych włosach, które kochają naturalne makijaże i nie czują się zbyt dobrze w czarnych rzęsach. Baw się nie tylko cechami tuszów, ale również ich kolorami. Dzięki temu Twój makijaż zawsze będzie ciekawszy.

Tusz do rzęs to dla większości kobiet must have w kosmetyczce. Ale maskara może być trafiona bądź nie. Czy Ty znalazłaś już swój ukochany tusz, czy nadal poszukujesz?

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię