Miseczka niewysypka firmy Gyro Bowl

2
824

Dzieci uwielbiają podjadać różne smakołyki: chrupki, żelki, chipsy. A najlepiej smakują te pyszności gdy się spaceruje albo jedzie samochodem lub na czyściutkiej kanapie przed TV. Wszyscy rodzice wiedzą jak to się kończy: chrupki są wszędzie, tylko nie w misce.

A tu mamy rozwiązanie: magiczna miseczka nie-wysypka Gyro Bowl – można machać, przewracać, odwracać do góry dnem i NIC, absolutnie NIC się nie wysypie. Miseczka nie-wysypka jest wyposażona w żyroskopowy mechanizm, dzięki któremu zawartość zawsze jest na swoim miejscu, niezależnie od tego w jakiej pozycji znajduje się magiczna miseczka. Nobla dla producenta za pomysł!!!

Jest łatwa w utrzymaniu w czystości, lekka i nawet zmieści się do większej torby. Możemy zakupić sobie dwie: jedną do domu, drugą na wyjście. Oczywiście są dzieci, które nawet z tej miseczki wysypią zawartość: po prostu porozrzucają rękami. Ale to już kwestia wychowania.

[box_info]Podsumowanie: rewelacyjna miska, lekka i pomocna w utrzymaniu czystości. Magazyn FD poleca!![/box_info]

 

Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

  1. Fajna, ale droga.. Ja mam trojkę dzieci to już musiała bym kupić 3 więc drogo by mnie to wyniosło !!!

  2. No taka miseczka dla moich łobuzów to by się przydała !! Tylko dać im miskę z czymś do jedzenia to od razu rozsypane po całym domu :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię