Wózek – Mutsy Evo 2012 / 2013 (stelaż+spacerówka +gondola+fotelik)

0
1063

To najnowszy model holenderskiej firmy Mutsy. Pierwszy duży plus to lekka rama z aluminium, dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym. Do tego dochodzą koła piankowe, przednie mniejsze, obrotowe z możliwością blokady, natomiast tylne większe, które wyposażone są w mocny hamulec. Koła posiadają łożyska kulkowe, co zapewnia większą ich trwałość oraz cichsze i łatwiejsze prowadzenie wózka. Daje to wrażenie jakby wózek jechał sam. I tu sprawdza się to znakomicie w przeciwieństwie do modelu Urban Rider.

Siedzisko spacerowe ma regulowany podnóżek oraz oparcie odchylane aż do pozycji leżącej,  dodatkowo siedzisko może być ustawiane w obu kierunkach i ma regulowany odpinany pałąk. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami w standardowym wyposażeniu.

Kosz na zakupy dość duży. Do modelu są dostępne wszelkie akcesoria, takie jak: folia przeciwdeszczowa, moskitiera, adaptery, różne uchwyty do parasolki czy kubka na kawę.

[box_info]Podsumowując: ten model jest bardzo fajny. Skrętne przednie koła to bardzo łatwe prowadzenie. Regulowana rączka dla różnych prowadzących wózek. Bardzo lekki, przydaje się dla tych co muszą wnosić wózek na piętro. Po złożeniu zajmuje mało  miejsca – przydatne w podróży.[/box_info]

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię