Niezwykły rodzinny park rozrywki

0
464
rodzinny park rozrywki

W centrum Polski, niedaleko miasta Łódź, znajduje się niezwykłe miejsce. Całkowicie kryty park rozrywki dla całej rodziny. Jest to największa tego typu atrakcja w Polsce, a jej zaletą jest nie tylko to, że można bawić się tu przez cały rok bez względu na pogodę, ale również to, że na wszystkich karuzelach, kolejkach i wielu innych atrakcjach mogą szaleć także dorośli. Stworzono więc miejsce, gdzie cała rodzina czy grupa przyjaciół mogą spędzić dzień nie nudząc się ani chwili.

Zabawa przez cały rok

Mandoria to zadaszony obiekt, w którym stworzono park rozrywki, gdzie znów można poczuć się, jak dziecko. Mnogość atrakcji, cudowna renesansowa stylistyka i przemiła obsługa tworzą zaczarowane miejsce, które można odwiedzać o każdej porze roku. Jest to na pewno jedna z głównych zalet. W okresie jesienno-zimowym, kiedy trudniej o znalezienie miejscówki do całodniowej zabawy, to wesołe miasteczko będzie idealnym wyborem. Całość parku znajduje się pod dachem, więc deszcze i śnieg nie stanowią przeszkody do szalonej zabawy na karuzelach.

Wszystko w jednym miejscu

Przeróżne karuzele, roller-coastery, lustrzany labirynt, łódki na wodzie, zjeżdżalnie na wycieraczkach, strzelnica dla każdego czy olbrzymi wirujący okręt to tylko część ze znajdujących się tam atrakcji. Każda z nich oferuje pełną paletę emocji, mnóstwo zabawy i śmiech, który przecież znany jest ze swych zdrowotnych właściwości. Wysoka jakość wykonania gwarantuje wszystkim bezpieczeństwo podczas korzystania z nich, a sama stylistyka zachęca jeszcze bardziej do zabawy.

W Mandorii znajdziecie też sklepy z upominkami oraz strefę gastronomiczną. Można więc zrobić sobie przerwę w zabawie i zjeść coś pysznego. Dzieci zadowolą się pyszną pizzą lub zapiekanką, dorośli docenią włoskie makarony lub klasyczne dania obiadowe. Na koniec warto skusić się na deser i ochłodzić się lodami lub skosztować słodkich ciast, popijając świeżo zaparzoną kawę.

Miła obsługa i oryginalna stylistyka

Wnętrze wystylizowane na renesansowe miasto handlowe przenosi nas do XVI wieku. Przekraczając wejście przenosimy się więc w czasie, by w tej niezwykłej scenerii spędzić najbliższe godziny na szaleństwach z rodziną. Mandoria jest tematyczną przestrzenią do spędzania czasu, jedyną taką w Polsce.

Warto również wspomnieć, że na każdym kroku spotkamy animatorów przebranych za mieszkańców Mandorii, dzięki którym ta kraina jest jeszcze bardziej kolorowa i ciekawa. Mieszkańcy miasta – Mandorianie – rozmawiają z nami, zabawiają dzieci, opowiadają o miasteczku. Można zrobić sobie z nimi zdjęcie, zachęcają nas do rozwiązywania różnych zagadek czy na przykład razem z dzieckiem odbywają przejażdżkę na jednej z atrakcji.

mandoria
Mandoria – park rozrywki

Rodzinny park rozrywki Mandoria to jedno z ciekawszych miejsc na mapie Polski. Duży, świetnie rozplanowany obiekt oferuje mnogość atrakcji dla wszystkich. Dzieci, jak i dorośli poczują się tu, jak w innej epoce i będą mogli zapomnieć o codziennym życiu, by móc przeżyć wesołą przygodę, rozluźnić się, zacisnąć więzi rodzinne. Ten zadaszony lunapark robi duże wrażenie pod względem jakości wykonania oraz wyglądu. Wszystko cieszy tu oko. Jest wszędzie czysto, obsługa jest bardzo miła i pomocna, przed obiektem znajduje się duży parking.

Jeśli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę w renesansowym stylu, wybierzcie się do Rzgowa koło Łodzi i spędźcie czas w miejscu, gdzie magia dzieciństwa trwa nadal.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię