Organizer do wózka

1
1417

Montowany do wózka organizer z trzema przegródkami na picie, jedzenie i zabawki. Łatwy sposób montowania i bezproblemowe pranie sprawiają, że jest to produkt niezbędny każdej mamie. Dzięki temu organizerowi spacer będzie łatwiejszy, gdyż dziecko zadowolone z wszystkich niezbędnych rzeczy dla niego, które znajdują się przed nim, będzie spokojnie obserwowało otoczenia podczas podróży. 

4 dodatkowe uchwyty to także dobry pomysł. Możemy przyczepić do nich ulubione zabawki dziecka, które będą podróżować razem z nim. I nie będziemy się martwić, że gdzieś się zgubią. Specjalny pasek do zaczepienia kubka z piciem, zabezpieczy go przed wypadnięciem. 

cena: około 65PLN

[box_info]Podsumowując: nie drogi, łatwy w utrzymaniu w czystości, świetny do przechowywania jedzenia, picia i zabawek, zabezpiecza przed zgubieniem butelki i przytulanek, dziecko samo się obsługuje. Polecamy![/box_info]

organizer-do-wozka (2)

organizer-do-wozka (1)

organizer-do-wozka (4)

organizer-do-wozka (3)

 

1 KOMENTARZ

  1. Zakupiłam taki organizer do tego drugi, który zawiesza się przy rączkach z siatką. Polecam, jestm bardzo zadowolona. Mały trzyma tam głównie swoje przytulaki. A ja walczę z nim o miejsce na kubek z sokiem!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię