Pokój dla dziewczynki

0
4441

Pokój dziecka to jego azyl, cały świat w jednym pomieszczeniu. Tu śpi, bawi się, odrabia lekcje, spędza czas z kolegami i koleżankami, płacze, czyta, marzy, leży obrażone na dywanie, tworzy, a nawet je posiłki od czasu do czasu. Dlatego tak ważne jest by to miejsce było dla dziecka wyjątkowe, by pasowało do jego osobowości, stało się miejscem, w którym czuje się szczęśliwie, bezpiecznie i do którego chce wracać.

Nie planujmy więc całego wystroju bez rozmowy z dzieckiem. Pokój dla dziecka niech ma kolorystykę, którą syn czy córka lubi, meble, które będą jej czy jemu odpowiadać i dodatki, które nadadzą odpowiedni charakter wnętrza. Jeśli córka chce czaszki na ścianie zamiast różowych serduszek to kupmy plakat i antyramę z fajną fotografią czy rysunkiem czaszki. Gdy syn woli zwierzątka na tapecie  nie upierajmy się na siłę przy opcji z rakietami kosmicznymi.

Poniżej galeria zdjęć znalezionych w sieci z przykładami jak umeblować i zaaranżować pokój dla dziewczynki. Może któreś zdjęcie was zainspiruje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię