Pokój Pirata, Księżniczki i Rycerza

1
1970

Gdy masz w domu piękna księżniczkę,  wojującego pirata czy odważnego rycerza, musisz urządzić ich pokój zgodnie  z tą bajkową fascynacją.

Pokój dla Pirata powinien zawierać dodatki tematyczne: flagi z czachą, liny, kufer pełen skarbów czy klatkę z papugą. Na zdjęciach poniżej mamy niesamowite łóżko pirackie, które wygląda jak prawdziwy statek. Niestety jest to wyrób amerykański, nie dostępny w Polsce. Może znajdziecie dobrego stolarza, który zbuduje wam takie na wzór? Aby stworzyć klimat wystarczy typowe łóżko okryć odpowiednim kocem czy nakryciem, najlepiej w czaszki czy statki.

Pokój dla księżniczki to przewaga różu i błyskotek. W galerii mamy przykłady ciekawych łóżek, które wyglądają jak zamki. Część z nich można kupić w Polsce, np. na allegro. Miękki dywan i korona na honorowym miejscu uwieńczy dzieło.

Pokój dla rycerza niech będzie walecznym miejscem. Łóżka jak zamki także zakupimy w Polsce. Wystarczy pogrzebać w internecie wpisując słowo „łóżko zamek”. Nie zapomnijmy o wyposażeniu każdego prawdziwego rycerza, czyli mieczach i tarczach. Tego pełno w sklepach z zabawkami.

Zapraszam do obejrzenia galerii pełnej inspiracji.

 

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Mój Jaś od jakiegoś czasu jest małym piratem .. także taki pokój byłby dla niego wspaniały, ale niestety ostatnio był małym rajdowcem, więc ma pokój w Autka, sądzę że dzieci szybko zmieniają swoje poglądy tego typu więc po moim doświadczeniu teraz sądzę że najlepiej zrobić uniwersalny pokoik ..
    Ale nie powiem, że te pokoiki nie są wspaniałe 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię