Pomysł na prezent – I JESZCZE RAZ O WAMPIRACH

0
1652

DRACULAURA – MONSTER HIGH

Córka hrabiego Draculi ma jedynie 1599 lat. Uwielbia czerń i róż, a parasolki używa, gdy wychodzi na słońce. Jej najbliższym przyjacielem jest nietoperz w różowym ubranku. W proponowanym zestawie znajduje się lalka, nietoperz, pamiętnik, szczotka do włosów, ubranko dla zwierzątka.Cena 79 złotych.

 

GHOULIA YELPS – MONSTER HIGH – Smyk

Kolejna zabawka z demonicznej serii MONSTER HIGH. Tym razem to GHOULIA YELPS, córka Zombie. Towarzyszy jej zawsze mądra sowa Sir Hukacz, a to dlatego, ze nasza panienka lubi się uczyć. W zestawie – lalka, sowa, torebka i pamiętnik. Cena 79 złotych.

 

LAGOONA BLUE – MONSTER HIGH – Smyk

Śliczna, piegowata uczennica MONSTER HIGH. Jest córką Potwora Morskiego i dlatego uwielbia wodę. Jak każdy chciała mieć zwierzątko i dlatego wybrała sobie piranię, którą nosi ze sobą w podręcznym akwarium. W zestawie – lalka, akwarium, lusterko i pamiętnik.Cena 89 złotych.

 

CLAWDEEN WOLF – MONSTER HIGH – Smyk

CLAWDEEN WOLF to córka Wilkołaka. Jej pupilkiem jest mały kociak Crescent. W zestawie – lalka, kot, szczotka do włosów i pamiętnik.Cena 129 złotych. 

 

UPIORNY PAMIETNIK – MONSTER HIGH – Smyk

Fantastyczny prezent dla miłośniczki MONSTER HIGH – elektroniczny pamiętnik. Po włożeniu do zamka specjalnego klucza z czaszką można odblokować pamiętnik, zyskując dostęp do zawartości i tajnego rozdziału, w którym wpisuje się sekretne informacje. Klucz otwiera także tajny schowek, w którym mieści się zeszycik i arkusze z naklejkami. Po naciśnięciu specjalnego przycisku, który znajduje się wewnątrz pamiętnika, dziewczynki mogą nagrywać wiadomości i odtwarzać je. W zestawie: pamiętnik, 3 kartki z opisem, klucz z czaszką, zeszyt i arkusze z naklejkami.Cena 79 złotych.

 

 

UPIORNE TATUAŻE – MONSTER HIGH – Smyk

Teraz dziewczynki same będą mogły sobie zrobić zmywalny tatuaż. Wykorzystają do tego specjalny tusz i stempelki. Na ich skórze mogą pojawić się szwy, ślady zębów i pazurów, łuska i skóra węża.W zestawie znajduje się: aplikator w kształcie kości, sześć  wymiennych rolek, 7 arkuszy z tatuażami do naklejania, poduszka, czyli czaszka z atramentem w 3 kolorach.Cena 59 złotych.

.

WAMPIR BRANCO – SmarToys

Pacynka wampira Branco idealna do zabawy w domowy teatrzyk. Produkt niemieckiej firmy Living Puppets. Wysokość 65 centymetrów.Branco ubrany jest w czarny płaszcz i spodnie, które można zdejmować.

Cena około 280 złotych.

 

ZĘBY WAMPIRA – TakaPaka

Zabawny prezent dla nastoletnich wielbicieli wampirów – wampirze zęby.Cena w zależności od rodzaju kłów – od 4 złotych do 40 złotych.

 

 

WAMPIREK – ANGELA SOMMER – BODENBURG – WAB

Pierwsza z niezwykle popularnego na świecie cyklu historii o niecodziennej przyjaźni dzieci ludzkich i wampirzych. Rozpoczyna się w pokoju dziesięcioletniego Antosia, wielbiciela przerażających opowieści o wampirach, trollach i innych straszydłach.Cena 25 złotych.

 

TRUE LOVE –MASKOTKA WAMPIREK- kukartka

Maskotka w rozmiarze L! Uroczy wam pitek w czerwonej pelerynce. Wysokość zabawki – 50 centymetrów.Cena 175 złotych.

 

BRELOK DO KLUCZY – kukartka

Pluszowy breloczek do kluczy z motywem wampirka. Cena 27 złotych.

 

 

KOC – kukartka

Milutki koc z motywem przewodnim serii Sheepworld. Wymiary 150 na 200 centymetrów.Cena 80 złotych.


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię