Pomysł na prezent – INTERAKTYWNE ZWIERZĄTKA

0
1831

INTERAKTYWNY PIESEK BAXTER – czas zabawy

Wesoły i mądry piesek wyprodukowany przez firmę Disney. Będzie chodził z dzieckiem na spacer, a nawet aportował piłeczkę, która znajduje się w zestawie. Zdalnie sterowany pilotem w kształcie kości. Zasilany bateriami AA.Cena 155 złotych.

 

 

INTERAKTYWNY PIESEK BOBBY – SPANIEL – czas zabawy

Kolejny przyjaciel małego dziecka – piesek Bobby z firmy Disney. Atrakcją zabawy z tym pieskiem jest sposób jego przywoływania. Zwierzątko reaguje na dźwięk gwizdka. W zestawie znajdują się gwizdki w trzech kolorach. Każdy wydaje inny dźwięk, który sugeruje pieskowi jego zachowanie. I tak na dźwięk niebieskiego – zacznie chodzić. Czerwony – to machanie ogonkiem i radosne popiskiwanie. Żółty spowoduje, że Bobby będzie głośno szczekał i ruszał pyszczkiem.Cena 165 złotych.

 

CHODZĄCY GOLDEN RETRIVER – czas zabawy

Niespodzianka od firmy MGA Entertainment – piesek, który chodzi i pływa! Dziecko może ubrać swojego nowego przyjaciela w zabawne, zielone okularki i zabrać go ze sobą do kąpieli. Włożony do wody, piesek zaczyna przebierać łapkami i pływa. To doskonała zabawa dla malucha. Dodatkowo właściciel pieska otrzymuje dla niego smycz i certyfikat adopcyjny.Cena 119 złotych.

.

 

INTERAKTYWNY SZCZENIACZEK – kolorowa krowa

Prawdziwe wyzwanie dla malucha. Może sam się przekonać, czy umiałby zająć się szczeniaczkiem. Piesek chodzi za panem, mruczy, podczas snu chrapie. Gdy się nim nie zajmujesz, idzie spać.Cena 147 złotych.

 

INTERAKTYWNA PANDA – sprytne zabawki

Mięciutkie zwierzątko dla najmłodszych. Otwiera pyszczek, mruga, wydaje dźwięki i reaguje na każdy dotyk, nawet podnoszenie!Cena około 90 złotych.

 

 

FURREAL FRIENDS KOT INTERAKTYWNY – lulu

Futrzany przyjaciel naszego dziecka. Do złudzenia przypomina prawdziwego kotka. Jeśli pogłaszczemy go po pyszczku, zacznie mruczeć i wtulać się w rękę. Będzie siadał i kładł się. Potrafi także prychać i drapać łapkami, ale tylko wtedy, kiedy ktoś boleśnie pociągnie go za ogon. Głaskany – mruczy.Cena 260 złotych.

FUR REAL PUCHATE – czarodziej

Zip, Flurry, Crash, Scamps, Dash i Buster – interaktywne zwierzątka do kolekcjonowania. Naprawdę szybko biegają i wydają zabawne dźwięki. Razem mogą stworzyć wesoła rodzinkę.Cena jednego zwierzątka – 40 złotych.

 

KRÓLICZEK – dla dzieciaczka

Króliczek wydaje realistyczne odgłosy, pije z buteleczki i chrupie marchewkę !!!Wącha i podskakuje! Biega i reaguje po pogłaskaniu po grzbiecie.  Wydaje odgłosy chrupania sałaty i picia z butelki.

Wydaje dźwięki siusiania 🙂

Twój króliczek potrafi też ziewać i czkać!

Cena 85 złotych.

 

FURREAL FRIEND – toys – zabawki

Coś dla małej opiekunki. Kaczuszką trzeba się zaopiekować, nakarmić butelką, poprzytulać. Nowa przyjaciółka rusza się w górę i w dół, emocje pokazuje poruszając ogonkiem. Wydaje charakterystyczne dźwięki. Do zwierzątka dołączone jest potwierdzenie adopcji.Cena 100 złotych.

 

SMILY PLAY – BIEDRONKA – toys – zabawki

Porusza się wibrującym rytmem – zabawnie się trzęsie, wydając przy tym wesołe odgłosy i wygrywając melodyjki.Cena 39 złotych.

 

KOŃ INTERAKTYWNY – MaxZabawki

Pluszowy konik wyprodukowany przez firmę Simba. Potrafi chodzić i poruszać głową. Jego niezwykłą ozdobą jest bujna grzywa, którą można czesać. Cena około 70 złotych.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię