Pomysł na prezent – KONIKI NA BIEGUNACH

1
1701

KONIK NA BIEGUNACH I KÓŁKACH – DaDum

Mięciutki i przemiły konik na biegunach i kółkach. Można się do niego przytulić, podrapać po łebku. Wysokość konika – 50 centymetrów, długość – 60 centymetrów.Cena 310 złotych.

 

KOŃ MARON – DUŻY –kraina urwisa

Śliczny drewniany konik polskiej produkcji. Pokryty miękką tkaniną, z eleganckim siodłem i uprzężą. Wysokość do siodła 60 centymetrów, całkowita – 80 centymetrów.Cena 279 złotych.

 

KOŃ ALEXIS – salon dziecięcy

Brązowy konik na biegunach z lśniącą kremową grzywą i puszystym ogonem. Cena 120 złotych

 

WIELKI KOŃ NA BIEGUNACH – Cd mania

Wyjątkowy konik, który wyróżnia się wielkością, ale i  umiejętnościami. Galopuje, rży i macha ogonem.Cena 138 złotych.

 

MILLY MALLY PRINCESS – nicebaby

Śliczny konik na biegunach dla małej księżniczki. Wykonany z miękkiego pluszu rusza ogonem, pyszczkiem i rży, jak prawdziwy. Ma także świecące na czerwono serduszko.Cena 148 złotych.

 

KOŃ ZEFIR INDIANA – pat i maks

Naprawdę duży konik (do łebka wysokość 94 centymetry, do siedzenia 64 centymetry). Jego sierść pokryta jest białymi plamkami różnej wielkości. Rzeczywiście wygląda, jak koń indiańskiego wodza. Cena 169 złotych.

KONIK RODY

Konik Rody jest naprawdę wyjątkowy. Może być dla naszego malucha przyjemnym przyborem do ćwiczeń. Dziecko może się na nim bujać, ale i – po zdjęciu podstawki, stanowi wspaniały sprzęt do skakania.Cena około 200 złotych.

 

PLUSZOWY KOŃ NA BIEGUNACH – maxi zabawa

Zabawny konik dla malucha. Wystarczy przełożyć koła, by dziecko mogło rozwijać swoją równowagę przemieszczając się poprzez odpychanie nóżkami. Po naciśnięciu na uszy pluszowy koń rży i wydaje dźwięk kopyt.Cena 324 złote.

 

KOŃ BEN – Alberta

Całkowicie drewniany konik na biegunach. Bardzo starannie wykonany, wygodny. Wszystkie elementu są zaokrąglone na krawędziach i bezpieczne dla dziecka.Cena 115 złotych.

 

 

KONIK NA BIEGUNACH – studio petito

Nowoczesny konik na biegunach to propozycja firmy Moulin Roty. Wykonany jest z drewna i ekologicznej skóry.Cena 569 złotych.

 


Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajne zestawienie popularnych koników na biegunach. Ja polecam krótki opis zabawki, wraz z najistotniejszymi obawami rodziców, wadami, zaletami, opisem akcesori itd:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię