Pomysł na prezent – W ŚWIECIE ROBOTÓW

0
1324

TRIBOT MINI – roboteka

Mini robocik (19,5 centymetra) firmy WowWee. Wyróżnia się starannym odwzorowaniem szczegółów. Ma ruchome ręce i nogi, potrafi samodzielnie jeździć na kółkach. Świecą mu się oczy.Cena 69 złotych.

 

LATAJACY INSEKT – conrad

Skyhopper to zabawka dla prawdziwych miłośników robotów. Nie tylko lata (poruszając przy tym skrzydłami), ale i porusza się po ziemi. To zasługa zdalnego sterowania. Może dostać się w najmniejszy kącik, startować do lotu z naprawdę malutkich powierzchni. Nowy, wyjątkowy Crash Sensor rejestruje spowodowanie wypadku i natychmiast przerywa ruch skrzydeł. Odgłosy chrabąszcza zapewniają dodatkową zabawę.Cena 149 złotych.

 

ROBOT SPYKEE MICRO – Conrad

Robot Spykee Mocro z firmy Meccano to zabawka nawet dla początkujących. Dzięki pilotowi na podczerwień można poruszać Spykee do przodu i obracać nim w obrębie 360 stopni. Dodatkową atrakcja są cztery efekty dźwiękowe i świetlne. Robocik ma 14 centymetrów wysokości.Cena 122 złote.

 

BUG BOTS – dla dziecka

Kolejna produkcja firmy WowWee. Śmieszny robak, który trafiając na przeszkodę szybko zmienia tor wędrówki. Można wybierać z kilku wzorów – robaków poruszających się, kroczących, wspinających.Cena 48 złotych.

 

JOEBOT – nowoczesne zabawki

Nowoczesność w pokoju waszego dziecka. Robot Joe poruszany jest głosem. Reaguje na zaprogramowane słowa. Joe śpiewa, tańczy i wykonuje wiele skomplikowanych czynności. Poza tym używając dowolnego pilota na podczerwień, maluch może stoczyć prawdziwą walkę z JOEBOTEM – będzie się bronił strzelając diodami LED umieszczonymi na dłoniach.Cena 449 złotych.

 

ROBOSAPIEN – neorobots

Robosapien to wyjątkowa zabawka – posiada pełen zakres dynamicznych ruchów, czujniki interaktywne, w pełni funkcjonalne ramiona, dwie prędkości chodzenia. Wbudowane oprogramowanie pozwala wykonywać aż 67 różnych akcji, takich jak: podnoszenie i rzucanie przedmiotów, taniec, ciosy kung-fu czy rapowanie.Cena 329 złotych.

ROBORAPTOR – robo

Konstruktorzy Roboraptora zapewnili mu płynne ruchy głowy, szyi i ogona połączone z chodem i biegiem. Dzięki sensorom dotyku, odległości oraz dźwięku zabawka z łatwością wchodzi w interakcje z otoczeniem. Roboraptor ma zaprogramowane trzy różne nastroje. Może być zły, może mieć ochotę na zabawę, albo na polowanie. Podczas ataku na ofiarę porusza szczękami.Cena 369 złotych. 

 

ROBOT PIES ZE ZŁOMOWISKA – tęczowe zabawki

Mini robocik w sam raz dla małego poszukiwacza przygód. Piesek sam chodzi, porusza oczkami.Cena 46 złotych.

 

ROBOT STRZELAJĄCY KRĄŻKAMI – neo24

Robot zdalnie sterowany, strzela krążkami z miękkiego tworzywa. Chodzi w przód i w tył. Kręci głową i porusza rękoma. Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku robot zaczyna tańczyć.Cena 85 złotych. 

 

ROBOT CHICCO – mały ryś

Wesoły robocik dla malucha. Porusza się we wszystkich kierunkach i sam obraca, kołysząc się w zabawny sposób, a towarzyszą temu światełka, dźwięki i chichot. Robot Baby Space jest doskonały dla najmłodszych dzieci ze względu na prosty sposób obsługi. Wystarczy tylko przycisnąć duży przycisk na pilocie działającym na podczerwień.Cena 99 złotych.

 


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię