Pomysł na prezent – MAŁY NAUKOWIEC

0
1480

GWIEZDNY TEATR – sprytne zabawki

Doskonała pomoc edukacyjna dla małego miłośnika wszechświata. Gwiezdny Teatr to istna uczta dla oczu która sprawi, że pokój Twojej pociechy zmieni się w fascynujące planetarium. Na ścianach, suficie i podłodze wyświetlą się setki, o ile nie tysiące gwiazd, planet i komet, gwarantując świetny pokaz nocnego nieba.Dodatkowo można odtworzyć obraz nieba danego dnia, w przeszłości i przyszłości, o dowolnie wybranej godzinie. Pokaż swojemu dziecku jak wyglądało niebo w dniu jego urodzin lub 1000 lat wcześniej!  Do zestawu dołączony jest wyświetlacz komet i meteorytów, a także płyta CD zawierająca anglojęzyczny przewodnik po gwiazdach.Cena od 155 – 160 złotych.

 

 

LEWITUJĄCY GLOBUS – sprytne zabawki

Globus, który unosi się w powietrzu! Sterowany za pomocą układu komputerowego.Lewitujący Globus nie musi się unosić.  Wasza pociecha może nim po prostu zakręcić, a ten, dzięki sile rozpędu, będzie obracał się wokół własnej osi jeszcze długi, długi czas. Wspaniały prezent dla każdego dziecka.Cena około 180 złotych.

 

 

KULKI NEWTONA – sprytne zabawki

Popularna ilustracja III zasady dynamiki Newtona.Cena – w zależności od wielkości kulek – od 30 do 60 złotych.

 

 

MIKROSKOP i TELESKOP 2w1 – salon zabawek

Prezentowany zestaw dla małego odkrywcy zawiera 93 elementy. Mikroskop powiększa 100/200/600 – krotnie. Teleskop – razy dwadzieścia.Cena około 130 złotych.

 

„Magic Junior” – bystrogłów

Zestaw dla małego magika. Teraz Twoje dziecko naprawdę może choć na chwilę zamienić się w Harrego Pottera i olśnić rodzinę i kolegów fantastycznymi trickami! Do zestawu dołączona jest książka z podpowiedziami, jak przeprowadzić udany występ.Cena około 90 złotych.

 

MŁODY DETEKTYW – DAKTYLOSKOPIA – bystrogłów

Pasjonująca zabawa dla małego detektywa. Teraz dziecko może samodzielnie pobrać odciski palców od całej swojej rodziny. A nuż wyda się jakaś tajemnica?Cena około 50 złotych.

ZESTAW DO EKSPERYMENTÓW Z MAGNESAMI – bystrogłów

Kolejna zabawka dla małego eksperymentatora. Tym razem w roli głównej magnesy.Otwiera on także przed dzieckiem możliwości wielu niecodziennych zabaw. Do zestawu dołączona jest ciekawa, bogato ilustrowana instrukcja w języku polskim. Jest ona dokładnym przewodnikiem po kolejnych doświadczeniach – od podstawowej umiejętności rozpoznania magnesu po eksperymenty z elektromagnetyzmem.

Ale to nie wszystko – instrukcja w zajmujący sposób wprowadza czytelnika w zagadnienia magnetyzmu:

 •  podstawowe pojęcia i prawa (biegun magnetyczny, pole magnetyczne, elektromagnetyzm itp.)
 •  historię odkryć związanych z magnetyzmem,
 •  zastosowania magnetyzmu w praktyce.

 

Cena około 90 złotych.

 

LAPTOP – TRZY JĘZYKI- My Baby

Trójjęzyczny laptop – polski, angielski, francuski firmy MyBaby. Uczy nie tylko języka, ale i spostrzegawczości, ciekawości świata.Cena około 130 złotych.

 

HOLOGRAM – LUSTRZANAN ILUZJA 3D – eksperymentuj

Doskonała zabawa dla miłośników futurystycznych doznań. Gadżet składa się z dwóch zwierciadeł wklęsłych, zwróconych powierzchniami odbijającymi do siebie. Gdy pomiędzy zwierciadłami ułożymy mały przedmiot ujrzymy go tuż nad otworem, znajdującym się w górnym zwierciadle.. Gdy spróbujemy przedmiot chwycić w palce, przeleci nam przez nie. Dlaczego? Bo go tam nie ma!Jest tylko w naszej głowie.Jak to działa? Krzywizny zwierciadeł dobrane są w taki sposób, aby promienie odbite wydawały się naszemu mózgowi dochodzić właśnie z miejsca, w którym widzimy przedmiot. Nasz mózg nie jest w stanie stwierdzić tego, że „widzi” promienie odbite. Interpretuje je tak, jakby dochodziły od przedmiotu, dlatego w naszych umysłach powstaje złudzenie…

Cena około 45 złotych.

 

TABLICA SZPILKOWA – eksperymentuj

Zabawka nie tylko dla miłośników nauki, ale i początkujących artystów. Przy pomocy delikatnych szpilek dziecko może odtworzyć dowolny kształt.Występuje w dwóch rozmiarach:

 • mała:
  • Wysokość 12,7 cm,
  • Szerokość 9,5 cm,
  • zawiera aż 1092 szpilki
 • duża:
  • Wysokość 17,8 cm,
  • Szerokość 12,7 cm,
  • zawiera aż 2160 szpilek

 

 

Cena około 45 złotych.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię