Pomysł na prezent – ZABAWKI EDUKACYJNE DLA MALUCHA

0
2041

MOJE PIERWSZE BIURKO – kreatywne dziecko

Pierwsze, wielozadaniowe biurko dla malucha z serii BRAWO KAROTKA. Wygodne i przestronne. Będzie pomocne w nauce alfabetu, nazw kolorów czy kształtów. Przy jego pomocy możemy ćwiczyć z dzieckiem umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia.W skład zestawu wchodzi samo biurko, magiczna marchewka, elektroniczny alfabet. Elektroniczne puzzle składające się z dwunastu części (miasta), gra w skojarzenie zawodów, gra w kolory, gra w środki transportu. Wyścig SKACZ KRÓLICZKU, POLOWANIE NA MARCHEWKĘ.Cena około 100 złotych.

 

LABORATORIUM 10 GIER – kreatywne dziecko

Kolejna propozycja z zestawu BRAWO KAROTKA – Laboratorium 10 gier. Przy jego pomocy możemy ćwiczyć z dzieckiem spostrzegawczość, skojarzenia.W skład zestawu wchodzi elektroniczna ciuchcia z dziewięcioma zabawnymi zwierzątkami, elektroniczny autobus z cyferkami. Elektroniczne karty Memory z małymi samochodami, a także elektroniczny poster z alfabetem.Cena około 40 złotych.

 

MATA TINY LOVE DELUXE – bystrzaki

Edukacyjna mata Tiny Love czyli gimnastyka dla bobasa. Pobudza aktywny rozwój ruchowy dziecka. Zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna – skutek. Zaprojektowane specjalnie, aby stymulować zmysły i wspomagać rozwój poznawczy.Plansza dźwiękowa Kick&Play umożliwia włączenie różnych rodzajów muzyki relaksacyjnej oraz wesołych odgłosów zwierząt – kiedy muzyka przestaje grać wystarczy, że Maluszek kopnie nóżką i muzyka rozbrzmiewa od nowa.

Cena około 280 złotych.

 

MAGICZNA KIEROWNICA – bystrzaki

Magiczna kierownica farma Tiny Love to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich dzieci, które sporo czasu spędzają w samochodzie. Kierownica wywołuje efekty świetlne i dźwiękowe na interaktywnym panelu. Kiedy maluch naciśnie ikonkę zwierzątka na kierownicy, usłyszy jego rzeczywiste odgłosy .Cena około 90 złotych.

 

BLAB – CZYTAJĄCE PIÓRO – super zabawki

Blab to obdarzone głosem i wieloma funkcjami niezwykłe pióro potrafiące czytać, śpiewać piosenki i ożywiać historiepoznawane przez dziecko w specjalnych materiałach. By się o tym przekonać wystarczy zbliżyć je do tekstu bądź ilustracji.W zestawie startowym znajdują się dwie dźwiękowe książki: „Zwierzęta Świata”Za pomocą Blaba dzieci znajdą tutaj wiele interesujących informacji o kontynentach i żyjących na nich zwierzętach, całe mnóstwo zagadek, które zadają same zwierzęta. Są również piosenki i lekcje języka angielskiego. Dzięki ukrytym w różnych miejscach książki informacjom dziecko nigdy się nie znudzi.

„Wielka Trema” to historia, która opowiada o tym dziwnym uczuciu, z którym każdy się spotyka oraz o tym jak sobie z nim radzić. Głosów udzielili aktorzy teatru w Częstochowie.

Książeczki te to zestaw startowy, początek całej serii materiałów współpracujących z Blabem.

 

Cena 170 złotych.

 

DOM ODKRYWCZY –  Pat i Max

Zabawka edukacyjna firmy Kiddieland umożliwia dzieciom poznanie zwyczajów panujących w domu. Domowe urządzenia: pralka, kuchenka i telefon, wydają naturalne dźwięki. W łazience wystarczy unieść klapę sedesu do góry, aby usłyszeć spływającą wodę lub naturalne odgłosy podczas kąpieli. Śpiący mieszkaniec chrapie, świeci się telewizor i komputer. Na drzewie znajdują się świecące jabłka, słychać warkot samochodu i świergot ptaków a nawet odgłos szopa, który ukrył się w kominie.Cena około 130 złotych.

ARKA NOEGO  – Pat i Max

Kolejna zabawka firmy Kiddieland. Tym razem wesoła arka pełna zwierząt. Kiedy dziecko odgadnie prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce, zostanie nagrodzone dźwiękiem. Gdy maluch przekręci ster łodzi, usłyszy realistyczny odgłos urządzenia. Zabawka posiada także kolorowe mini pianinko –  naciskając klawisze można usłyszeć wesołe melodyjki.Cena około 90 złotych.

 

GLOBUS MAŁEGO PILOTA – Pat i Max

Globus Małego Pilota pozwala w interaktywny sposób poznać podstawy geografii: nazwy kontynentów, narodowości i znane miejsca na świecie. Pięć wariantów zabawy angażuje dziecko w odkrywcze podróże.

  • Pilot zadaje pytania i stawia przed dziećmi ciekawe zadania, nagradzając poprawne odpowiedzi wesołymi dźwiękami
  • Łatwy w obsłudze joystick pomaga sterować samolotem w różnych kierunkach

 

 

Cena około 180 złotych.

 

ZŁÓW MI RYBKĘ – HBsklep

Gra zręcznościowa firmy HABA. Zadaniem maluch jest złowienie jak największej liczby rybek. 

Cena około 40 złotych.

 

S.O.S  – HBsklep

Zwierzęta wiosłują po wodach oceanu. W łodzi jest bardzo tłoczno, to nie potrwa długo, pierwsze zwierzęta już wypadły za burtę. Kto potrafi utrzymać zwierzęta na łodzi jak najdłużej i zebrał pary wygrywa. Kolejna propozycja rozwijająca umysł malucha z firmy HABA. 

Cena około 70 złotych.

 


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię