Poznaj wyjątkowe zabawki edukacyjne dla dzieci, jakie oferuje sklep z artykułami dziecięcymi Malulu

0
763
Zabawki to najprostszy sposób na zajęcie malucha. Wybierając je dla niego, warto jednak sięgać po modele, które nie tylko będą bawić, ale także uczyć i wspierać rozwój Twojego dziecka, czyli po zabawki edukacyjne dla dzieci. Obecnie ilość ich rodzajów na rynku może jednak przyprawić o niemały zawrót głowy, dlatego też najlepiej zdecydować się na ich zakup w zaufanym sklepie, takim jak Malulu!

Co oferuje dla dzieci i rodziców sklep dziecięcy Malulu?

Sklep z akcesoriami dla niemowląt oraz dzieci Malulu to miejsce, w którym znajdziesz wszystko to co potrzebne dla Twojego dziecka. Oferuje on bowiem zarówno produkty, bez których nie może obejść się żadna wyprawka dziecięca, takie jak szumisie, otulacze, gryzaki, butelki i grzechotki, jak także szeroki wybór różnorodnych produktów pielęgnacyjnych, ubranek, książeczek oraz zabawek, wśród których znajdziesz między innymi wartościowe zabawki edukacyjne dla Twojego dziecka.

Kompleksowa oferta jaką wyróżnia się sklep Malulu sprawia więc, że w jednym miejscu zaopatrzysz się w najpotrzebniejsze produkty dla dziecka, zabawki oraz tekstylia i to bez konieczności wychodzenia z domu! Wszystkie produkty dostępne w tym sklepie internetowym dla niemowląt posiada on natomiast na swoim magazynie, dzięki temu nie musisz czekać więc na ich wysyłkę, gdyż zamówienia realizowane są już 24 godziny od ich złożenia. Jeśli zrobisz natomiast w nim zakupy na kwotę ponad 300 złotych, zostaną one dostarczone do Ciebie za darmo!

Postaw na zabawki edukacyjne dla dzieci oferowane przez sklep dziecięcy Malulu

Jedną z kategorii produktów jakie oferuje sklep dziecięcy Malulu są już wspomniane wcześniej zabawki edukacyjne, które gwarantują najmłodszym coś więcej niż tylko możliwość zabawy nimi. Dzięki nim poprzez zabawę możesz bowiem wspierać rozwój sensoryczny swojego dziecka, pobudzać jego kreatywność oraz zdolność logicznego myślenia. Dostępne w ofercie tego sklepu zabawki rozwojowe to bowiem między innymi:

  • zabawki logiczne w postaci klocków, sorterów oraz układanek, dzięki którym dziecko ćwiczy zdolność chwytania przedmiotów, uczy się ich kształtów, a nawet kolorów,
  • zabawki naukowe, pozwalające zaspokoić ciekawość dziecka związaną z otaczającym je światem oraz dające okazję do wielu wartościowych rozmów podczas zabawy nimi,
  • zabawki kreatywne, rozwijające umiejętności plastyczne dziecka oraz jego wyobraźnie,
  • gry planszowe.

Tak duży wybór zabawek edukacyjnych dostosowanych do najmłodszych w różnym wieku pozwala więc znaleźć wśród nich idealny produkt dla Twojego dziecka bez względu na jakim etapie rozwoju się ono znajduje. Dodatkowo wszystkie zabawki edukacyjne jakie znajdziesz w sklepie Malulu to produkty w pełni bezpieczne dla najmłodszych, które w wielu przypadkach posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość. Kupując je swojemu dziecku, nie musisz się więc martwić o ich zdrowie.

Jakie zalety mają zabawki edukacyjne?

Choć mogłoby się wydawać, że zabawki edukacyjne nie różnią się zbyt bardzo od innych modeli, cechują się one wieloma zaletami. Przede wszystkim ich zadaniem oprócz zapewnienia dziecku rozrywki jest wspomaganie ich rozwoju zarówno pod względem zdolności motorycznych, jak i koordynacji ruchowej, umiejętności czytania oraz pisania, a także pamięci i koncentracji. Łączą one sobie więc zabawę oraz naukę. Oprócz tego zabawki edukacyjne dla dzieci:

  • pomagają zwiększyć poziom IQ dziecka,
  • wspomagają rozwój zmysłów oraz zdolności motoryczne najmłodszych,
  • polepszają koncentrację,
  • wspierają rozwój emocjonalny oraz społeczny malucha, zwłaszcza jeśli bawi się on nimi wraz z rodzeństwem czy innymi dziećmi,
  • zachęcają do nieszablonowego myślenia, pobudzając tym samym kreatywność,
  • uczą rozwiązywania problemów w samodzielny sposób, za pomocą metody prób i błędów,

Wszystko to możliwe jest natomiast dzięki temu, że zabawki logiczne oraz zabawki rozwijające zaprojektowane są tak, aby podczas zabawy nimi pobudzać wszystkie zmysły dziecka. Dodatkowo bawiące się nimi dziecko przestaje postrzegać naukę nowych umiejętności jako przykry i nudny obowiązek, gdyż po prostu sprawia im ona przyjemność. Dlatego też zabawki edukacyjne powinny towarzyszyć dziecku na każdym jego etapie rozwoju od wieku niemowlęcego do przedszkolnego, a nawet wczesnoszkolnego, w którym mogą być one wykorzystywane do nauki liczenia, języków obcych czy czytania.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię