Regulator snu dziecka 4w1 KidSleep

0
937

Zegar uczący dziecko dłuższego spania Kid Sleep – szwajcarskiej firmy ClaessensKids. Problem zbyt wczesnego lub nocnego wstawania dzieci dotyka wiele rodzin. Wczesne wstawanie o godz. 4-5 rano sprawia, że my rodzice wyrwani przez nasze maluchy ze snu czujemy się niewyspani i zmęczeni już na początku dnia. KidSleep rozwiązuje ten problem. W sposób prosty i łatwy do zrozumienia dla dziecka, wyświetlany na zegarze obraz pokazuje, kiedy ma zostać w łóżku, a kiedy jest już pora wstać. Jako rodzic jedyne co musisz uczynić, to ustawić w zegarze czas w którym chcesz, aby wyświetlacz na ekranie zegara pokazywał dziecku podświetlony obrazek zwierzątka, które jeszcze śpi lub już wstało. Możesz używać KidSleepa, także do usypiania dziecka, włączając zdjęcie śpiącego zwierzątka i wychodząc z pokoju. Większość dzieci bardzo szybko przyswaja wyświetlany „komunikat” z KidSleepa, w ciągu niecałego tygodnia dziecko nauczy się pozostawać w łóżeczku, kiedy zwierzątko na ekranie będzie jeszcze spało (albo przynajmniej przestanie budzić rodziców, kiedy wyświetlany jest czas na sen).

Kiedy  dziecko budzi się np. o 5:00 rano, nastawiamy w KidSleep zmianę wyświetlacza obrazka na godz. 5:15, jak już dziecko przyzwyczai się do nowej wyznaczonej pory można przestawić zegar na 5:30, potem 6:00, potem 6:30 itd.

Zegar ten posiada 4 funkcje:

  • lampka naocna
  • budzik
  • zegar
  • edukacja (nauka spania dłużej, zgodnie z wyznaczonymi przez rodzica porami)

W skład zestawu wchodzi: lampka z zegarem, dwa dyski wymienne(jeden: tarcza dzień noc, drugi tarcza lampki nocnej), zasilacz sieciowy.

Produkt bardzo ciekawy. Występuje w wersji dla dziewczynki i dla chłopca.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię