Stare w ogrodzie

2
1204

Wiosna już w pełni, porządki w ogródku rozpoczynają nowy sezon. Teraz właśnie mamy ochotę na zmiany, coś nowego w naszym ogrodzie. Nie zawsze jednak mamy pomysł czy odpowiednią ilość pieniędzy. Poniższa galeria pokazuje, że niewielkim nakładem finansowym można zmienić nasz zielony świat i nadać mu całkiem nowy klimat.

Potrzeba nam po prostu starych rzeczy: opon, zdobnych butelek, kaloszy, butów bez pary, nieużywanych klatek dla ptaków czy ramy od łóżka, itp. Wszystkie te rzeczy odpowiednio ustawione w ogrodzie i obsadzone pięknymi roślinami nabiorą nowego wyglądu i znaczenia.

Stare rzeczy w ogrodzie mogą zmienić jego charakter. Czy bujnie obrośnięta, wisząca na drzewie stara klatka dla papug nie nada tajemniczego klimatu? A delikatny lampion wykonany z  kwiecistych filiżanek do kawy, nie wprawi nas w baśniowy nastrój podczas wieczornych pogawędek na ławce?

Każdy z nas ma jakieś stare niepotrzebne rzeczy. Pobudźmy naszą wyobraźnię, zasadźmy ulubione kwiaty w bucie, stwórzmy ścieżkę z kolorowych butelek. Niech nasz ogród nabierze magi i uroku.

A jeśli nie mamy ogródka to na balkonie można posadzić kwiaty w kolorowych kaloszach. Nikt nie będzie miał takich!!

 

2 KOMENTARZE

  1. Podoba mi się pomysł ze zdjęcia 5 .. Zastanowię się nad takim u mnie. Szkoda tylko że mam takie małe podwórko, bo wykorzystała bym więcej pomysłów są ŚWIETNE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię