Skrzynia na zabawki

0
1036

Kiedy z miesiąca na miesiąc zabawek dziecka przybywa, ich składowanie może stać  się problemem. Zalegające w pokoju i  na schodach klocki, resoraki i lalki mogą stać się realnym zagrożeniem dla zdrowia domowników. Czas z tym skończyć, nim nieuporządkowana sterta zabawek sięgnie sufitu. Polska marka Pinio zaczyna modę na piękne drewniane skrzynie.

Dzieci przechowują swoje zabawki i największe skarby właśnie w skrzyniach, które z czasem, jeśli są zrobione z solidnych materiałów, mogą stać się rodzinnymi pamiątkami. Nietrudno się domyślić, że dzieci je uwielbiają, ponieważ obowiązkowe sprzątanie pokoju odbywa się w mgnieniu oka – wystarczy podnieść wieko, wrzucić wszystko co jest na podłodze – i gotowe! W dodatku porządna, drewniana, pięknie zrobiona i pomalowana skrzynia jest prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoiku. Wiele skrzyń na zabawki pełni w pokojach rolę ławeczki, na której można usiąść i oddać się rozmyślaniom  lub posadzić ulubione lalki czy pluszaki. Wszystkie skrzynie marki Pinio dbają  o bezpieczeństwo swoich małych użytkowników, wyposażone są bowiem we wzmocnione zawiasy i wycięcia w profilu skrzyni, co przeciwdziała przycinaniu małych paluszków.

Skrzynie marki Pinio to naprawdę pojemne mebelki, idealnie nadające się do przechowywania różnego rodzaju skarbów. Krawędzie są wygładzone dla bezpieczeństwa dzieci. Dzięki szerokiej ofercie łatwo znaleźć taki  wzór i kolor, który najlepiej wpasuje się w urządzane wnętrze.

Wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów, dostępne są w kolorze białym bądź waniliowym. Skrzynia piracka występuje dodatkowo w kolorze Nostalgia. Pomieszczą zarówno niewielkie drobiazgi  jak i zapasową pościel czy kołdry.  Ich skandynawski, prosty design dodatkowo podkreśli styl urządzonego w tym klimacie domu. Warto oczywiście pamiętać, że drobne przedmioty wymagają nieco innego przechowywania. W skrzyni trudno będzie je odnaleźć pod furą większych zabawek. Dlatego najlepiej przeznaczcie skrzynię na duże zabawki.

Dzięki niepozornemu mebelkowi, jakim jest skrzynia pokój dziecka zyskuje ładny i funkcjonalny element wystroju wnętrza.  To z jednej strony mebel, ale pełni o wiele więcej funkcji – można się do niego schować w czasie zabawy w chowanego, składować ubranka, zabawki, a po zamknięciu pokrywy położyć na niej poduszkę, wygodnie usiąść i oddać się marzeniom.

www.pinio.com.pl

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię