Jak ułatwić sobie opiekę nad niemowlęciem?

0
943

Opieka nad niemowlęciem wymaga od nas- rodziców ogromnego zaangażowania tak fizycznego, jak i emocjonalnego. Wszak rodzicielstwo to niezwykle przyjemne, ale i niełatwe zajęcie. Ilość obowiązków, którym trzeba sprostać, może przyprawić o zawrót głowy. Tymczasem okazuje się, że pielęgnacja dziecka może być lekka, łatwa i przyjemna. Wystarczy tylko dobrze się przygotować, odpowiednio zorganizować i sięgać po znane, sprawdzone i rekomendowane rozwiązania. Co to oznacza w praktyce?

Naturalnie najlepsze

Wiele świeżo upieczonych mam szuka sposobów na radosne, spełnione, aktywne macierzyństwo. Poszukuje porad, jak ułatwić sobie opiekę nad dzieckiem, jak pogodzić bycie mamą z innymi obowiązkami. I co się okazuje? Że warto postawić na naturalne rozwiązania. Nie dość, że są najbardziej wartościowe zarówno dla nas, dla dziecka, jak i dla tworzących się właśnie relacji, to dodatkowo, tak po prostu, ułatwiają życie. Przykłady można mnożyć. Karmienie piersią dające dziecku najlepszą ochronę, pełnię zdrowia, sił, witalności, będące dla mamy symbolem pełnej niezależności od smoczków, butelek, mycia, sterylizacji, przygotowywania mieszanek, jest tego najlepszym przykładem. W opiece nad dzieckiem warto też opierać się na swojej intuicji, na instynkcie, na tym, co podpowiada nam serce. Ciągłe zaglądanie do poradników, bezkrytyczne poddawanie się sugestiom innych, bezustanna próba bycia mamą perfekcyjną, może być źródłem niekończącej się frustracji. A to nie wróży niczego dobrego.

Naturalnie, że funkcjonalne

Bycie mamą skłania do bycia obowiązkową, odpowiedzialną, dbającą o szczegóły. To właśnie detale tworzą codzienność i to one, wbrew pozorom, mają największe znaczenie. Dlatego na co dzień warto otaczać się funkcjonalnymi i wygodnymi rozwiązaniami, takimi które sprawdzą się w każdej sytuacji. Uniwersalne torby dla rodziców Babymule dostępne na www.mavero.pl sprawdzą się zawsze i wszędzie. Jak żadne inne ułatwiają mamie i tacie opiekę nad niemowlęciem, pozwalają szybko się zorganizować, na czas znaleźć rozwiązanie, zawsze mieć pod ręką to, co najbardziej potrzebne. Są pojemne i praktyczne, z kieszeniami szybkiego dostępu, ze składaną matą do przewijania, z etui na wilgotne chusteczki czy zużyte pieluchy, z osobnym etui na ubranka na zmianę. Niezastąpione w czasie podróży małych i dużych, zwykłych wyjść z domu czy wielkich, dalekich wypraw. Praktyczne jak żadne inne. Funkcjonalne, stylowe, uniwersalne. Idealne dla mamy i taty. I prawdziwie pomocne.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.mavero.pl

 

Torba Babymule Original – cena: 449 pln

Torba Babymule Woodland Print- cena: 449 pln

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię