Wózek bliźniaczy – X-Lander X-Twin

0
1026

Rama  tego bliźniaka wykonana jest z lekkiego stopu aluminium. Wózek jest bardzo sztywny i trwały, a jednocześnie lekki ( jak na bliźniaka!), dzięki czemu łatwo się go przenosi – także po schodach.

Spacerówka X-Twin jest podwójną wersją popularnego  wózka X-A. Wózek ma tylne koła pompowane, a przednie zwrotne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Są one solidnie i naprawdę dobrze się go prowadzi.

Dodatkowo spacerówka ma niezależnie regulowane oparcia i podnóżki, odpinane barierki oraz regulowaną rączkę. Czyli dla każdego dziecka regulacja według życzenia. To plus.

Wysokość rączki można dostosować do wzrostu osoby prowadzącej wózek za pomocą regulowanego przegubu – istotna sprawa.

Tapicerka wykonana z bardzo dobrego materiału. Można ją prać. Fajne są kieszonki w budzie, możemy pochować tam parę niezbędnych rzeczy.

Co ciekawe – możemy go używać od urodzenia dzięki nosidłom X-soft carier, które łatwo i bezpiecznie montujemy na spacerówce. I powie, że to się sprawdza. Można obyć się bez klasycznych głębokich gondol.

[box_info]Podsumowując: solidna konstrukcja. Łatwość w prowadzeniu. Niezależna regulacja oparć i podnóżków umożliwia przewożenie dzieci w różnym wieku i różnych pozycjach. Cenę da się przeżyć, jak za bliźniaka. Fajny wygląd.[/box_info]

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię