Wózek – Delti Cat

0
1095

Firma Deltim – marka znana głównie z produkcji wózków X-Lander, w swojej ofercie posiada także inne wózki, np.wielofunkcyjny wózek Delti Cat o nowoczesnym designie i żywej kolorystyce.  W komplecie do tego wózka znajdziemy: torbę i kosz na zakupy, pokrowiec na nogi do gondoli i zintegrowaną w podnóżku spacerówki folię przeciwdeszczową.
Wózek ma regulowaną rączkę, aluminiową ramę, duże tylne pompowane koła, a przednie mniejsze, piankowe i skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost- są to główne zalety tego modelu. Spacerówka Cat może być montowana w obu kierunkach, ma regulowany podnóżek i oparcie.

Na wielu forach można znaleźć głównie pozytywne opinie na temat tego modelu. Użytkownicy tego wózka chwalą głównie łatwość prowadzenia, bardzo prosty i szybki sposób składania, wygodny dostęp do dużego kosza i małe rozmiary po złożeniu. Okazuje się, że wózek Delti Cat sprawdza się po nierównych terenach idealnie.

[box_info]Podsumowując: wózek prawie idealny! Cena przystępna, posiada wszystkie pozytywne zalety dobrego wózka: duże koła, łatwo skrętne, duży koszyk, regulowaną rączkę i możliwość montowania siedziska przodem lub tyłem. Czegóż chcieć więcej?[/box_info]

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię