Wózek Graco Stadium Duo dla bliźniaków

1
1542
Graco Stadium Duo

Wózek Graco Stadium Duo nie jest najmniejszym i najlżejszym modelem, nie ma też idealnych kółek. Jednak to dość dobry sprzęt, podstawowy wśród wózków dla bliźniąt, posiada nawet fajne dodatki. 

Model Stadium Duo jest tandemem, czyli dziecko siedzi jedno za drugim. Zaletą jest szerokość wózka, jak pojedynczego i siedziska mają odpowiednią wielkość, co zwiększa komfort dziecka. Firma Graco nie oszczędziła na udogodnieniach w tym modelu, pomimo jego dość taniej ceny, jak na wózek podwójny.

Tapicerka jest elegancka i o wysokiej jakości – to plus.

Teraz siedziska. Przednie ma dwie pozycje regulacji oparcia, a tylne cztery, aż do płaskiego, czyli opcja dobra dla noworodka. Czyli dla dwóch maluszków wózek nie będzie dobry.

To pewne szczegóły sprawiają, że ten model wózka bliźniaczego jest warty zakupu: korytka na barierkach ochronnych pozwalają dziecku trzymać małe zabawki, podnóżek na tylnym siedzeniu, oraz duży pojemny kosz na zakupy! Naprawdę jest on obszerny, zmieścimy w nim wiele przydatnych akcesoriów.

Tylne siedzisko jest lekko podwyższone. To też dobry pomysł, dziecko tam siedzące widzi więcej. Daszki z przeźroczystymi wstawkami pozwalają mamie na obserwację maluchów.

Graco Stadium Duo jest bardzo łatwy do złożenia, praktycznie jedną ręką. Zmieści się w bagażniku, no może podwójne koła mogą stanowić problem.

Trzeba pamiętać, że tandemy są trudniejsze  gdy podjeżdżamy pod wysoki krawężnik. Trzeba mieć siłę by podnieść przód wózka. Jest to z pewnością łatwiejsze w wózkach podwójnych, gdzie dzieci siedzą obok siebie.

Model jest dość ciężki i czasem może być niestabilny, gdy np. wjedziemy na nierówny teren. Trzeba uważać na pochyłości, gdyż wózek może się przewrócić.

Wady:

  1. ciężki
  2. tylko jedno dziecko może leżeć całkowicie na płasko

[box_info]Wózek tandem Graco Stadium Duo jest niedrogim modelem, który zmieści się we wszystkich drzwiach. Łatwo się go rozkłada i dobrze prowadzi.  Dzieci maja dobry widok z wózka i kosz jest ogromny. [/box_info]

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię