Wózek podwójny Mountain Buggy Duet

0
1880

Wózek Mountain Buggy Duet jest zgrabnym wózkiem podwójnym, gdzie dzieci siedzą obok siebie. Sprawdza się w mieście i na nierównym terenach. Model został zaprojektowany tak, by nie sprawiał kłopotu podczas codziennego użytkowania, wjeżdżania do różnych otworów drzwiowych – czyli wózek dla bliźniaków prawie jak pojedynczy. To mniejsza wersja Mountain Buggy Duo.

Największą zaletę tego wózka są koła. Duże cztery opony pneumatyczne, które przejadą po każdym terenie. Także, czy zima czy lato, czy równy chodnik czy wyboista leśna droga, a nawet śnieg zalegający zimą nie będą nam straszne mając takie opony. Prowadzenie ułatwiają również obrotowe przednie koła.

Siedzenia są od siebie niezależne, rozkładają się do pozycji leżącej, więc model wózka nadaje się także dla noworodków.

Łatwe w regulowaniu 5-punktowe pasy bezpieczeństwa to kolejny atut. Rączka ruchoma daje możliwość dopasowania sobie wysokości, szczególnie ważne jeśli rodzice są różnego wzrostu.

Wracając do rozmiarów wózka, to niesamowite, że udało się zmniejszyć jego gabaryty, dzięki czemu jest lżejszy, łatwo się go znosi ze schodów. W kawiarniach i sklepach jesteśmy mniej widoczni! Jednak to też ma swoje minusy – dzieci mają trochę ciaśniej. Jeśli więc twoje pociechy należą do tych większych, ten model niekoniecznie będzie dla nich.

Wiele dodatków, jak np. pasek bezpieczeństwa na rękę, ułatwia codzienne użytkowanie.

Siatka na rzeczy dość duża, ale mniejsza niż w modelu Duo.

Wady:

  1. ciasny przy większych dzieciach
  2. cena

[box_info]Wózek Mountain Buggy Duet jest wózkiem uniwersalnym, świetnie prowadzącym się po terenach. Mniejszy od swojego poprzednika Duo, nie jest wielką kolumbryną. Największa zaleta to duże koła – wózek pcha się lekko i wygodnie.[/box_info]

 

ć , ale to ma swoją cenę .

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię