Wózek – Jane Trider Reverse

1
1262

TRIDER to nowy wózek hiszpańskiej firmy Jane. Trzy kółka o dużej średnicy sprawiają, że wózek doskonale dostosowuje się do nierówności terenu i nawierzchni wszelkiego rodzaju, a ponadto przednie kółko jest obrotowe, co gwarantuje swobodę ruchów.

Producent mówi, że Trider to wózek terenowy, tak samo poręczny co wózek miejski ale dzięki trzem kołom właśnie dobrze sprawdza się w trudnym terenie. Tu opinie są różne: ci co chwalą sobie trzy kółka będą zachwyceni. Co, co mają złe wspomnienia w prowadzeniu trójkołowca nigdy go nie kupią.

Siedzisko wózka jest odwracalne, tzn. może być montowane w dwóch różnych pozycjach: przodem lub tyłem do kierunku jazdy. I to jest plus.

Małe rozmiary po złożeniu (nawet bez konieczności demontażu trzech kół) w połączeniu z niewielką wagą uzyskaną dzięki zastosowaniu aluminium ułatwią przewożenie wózka podczas wszelkich podróży. Kolejny plus.

Tylna konstrukcja w kształcie odwróconej literki „c”, wolne miejsce na nogi – to szczegół dość istotny, gdyż w niektórych wózkach często zawadzamy nogami przy zbyt długim kroku.

Podwozie z aluminium anodowanego sprawia, że wózek jest naprawdę lekki.

Na uwagę zasługują także materiały z jakich wykonane jest obicie wózka. Są one wiatroodporne, oddychające, wodoodporne i antyplamowe.

[box_info]Podsumowując: Łatwo rozkładany, nawet przy pomocy jednej ręki. Hamulec ręczny. Lekki. Tylna konstrukcja w kształcie odwróconej literki „c”, wolne miejsce na nogi. Gumowe opony z pianką mousse przeciw przebiciom. Dostępny w pełnym wyposażeniem.[/box_info]

 

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię