Wanienka składana Flexi Bath

0
1337

Wygodne rozwiązanie do małego mieszkania  lub w czasie częstych podróży. Dzięki elastycznym połączeniom składa się do rozmiaru teczki! Naprawdę łatwo i szybko. Korek w dnie umożliwia wypuszczenia wody.

Do wanienki można dokupić wkładkę profilowaną dla najmłodszych.

Naprawdę zmieści się nawet w najmniejszej łazience. Każda kąpiel to około 2/3 mniejsze zużycie wody niż w tradycyjnej wannie. 

Można zabrać ją w każdą podróż – bezproblemowo – bo zajmuje bardzo mało miejsca.
Wanienka przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do czwartego roku życia, a po tym czasie można używać jej według własnej fantazji np. jako basenik ogrodowo-plażowy, czy jako miski itd.

 

Wanienka wykonana jest z Polypropylenu(PP) oraz połączenia elastyczne Elastometr Termoplastyczny (TPE). Materiały te przeszły rygorystyczne testy zarówno pod kontem zawartości środków szkodliwych jak i wytrzymałości na czynniki takie jak działanie wody ze środkami do kąpieli, mydliny, promienie UV oraz składanie i rozkładanie.

Produkt ten otrzymał wiele nagród, myślę, że zasłużenie.

[box_info]Podsumowując: idealna w przechowywaniu, zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Łatwo się składa i rozkłada. Wysoka jakość wykonania. Idealna w podróży.[/box_info]

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię