Wózek Maxi-Cosi Mura 3

0
1498

Nowoczesny wózek  typu  trójkołowego  z pompowanymi podwójnymi kołami z przodu i tyłu.  Siedzisko spacerowe montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy na nowocześnie zaprojektowanym aluminiowym  stelażu  wózka. I pomimo, że aluminiowy stelaż kojarzy nam się z lekkością, ten model jest dość ciężki. Ale dzięki temu bardzo stabilny, nadaję się więc idealnie na spacery po trudnych terenach.

Kosz na zakupy duży. Rączka teleskopowa. To same zalety.

Zatrzymajmy się przy kołach: są duże i pompowane, to ich wielka zaleta. Obrotowe koła z przodu sprawiają, że wózek prowadzi się lekko i łatwo.

Kolejny plus za łatwość składania i rozkładania. Robi się to naprawdę szybko i sprawnie. I ważne, że po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Rozkładane aż do pozycji leżącej oparcie spacerówki – w sumie trzy poziomy regulacji to następna zaleta wózka Maxi-Cosi Mura.

Jeden minus: cena dość wysoka.

[box_info]Podsumowując: duże pompowane koła i obrotowe przednie to idealne prowadzenia wózka. Szybko się go składa i rozkłada. Kosz na zakupy pomieści wiele naszych rzeczy. Jest zwrotny i stabilny jednocześnie. Polecam.[/box_info]

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię