Wybierz drewniane łóżeczko dla swojego dziecka

0
2564
Wśród wielu stylów i materiałów, które można wykorzystać do produkcji mebli – nie tylko do pokoju dziecka – królem jest wciąż drewno. To surowiec dostępny od wieków, który zawsze dobrze sprawdza się w produkcji mebli. Jest wytrzymały i trwały. No i naturalnie piękny!

W tym specjalizujemy się od lat – meble drewniane dla dziecka Klupś

Klupś jest firmą, z której usług możesz korzystać od ponad 40 lat. Przez cały czas podążamy za trendami, by rozwijać swoją ofertę i dostosowywać ją do oczekiwań naszych odbiorców. Korzystamy z doświadczenia, włączając w proces projektowania i realizacji nowe pomysły, których efektem są niepowtarzalne i wysoce funkcjonalne drewniane meble dla dziecka.

Dlaczego akurat drewno? Jest to surowiec bardzo szlachetny, wytrzymały, trwały, a przy tym niealergizujący. Przy użyciu tego surowca mogliśmy przygotować meble w różnych odsłonach, ale zawsze bezpieczne – bo to w tej kategorii niezwykle ważne – oraz ładnie wykonane. Dbamy także o ekologię, na przykład poprzez odpowiednie procesy produkcyjne czy użycie farb wodnych całkowicie neutralnych dla zdrowia.

Czym zaskoczą Cię drewniane meble dla dziecka?

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy zestawienie różnych mebli drewnianych dla dziecka, które możesz postawić i w pokoju swojej pociechy, i we własnej sypialni. Poszczególne modele są tak zaprojektowane, by pasowały nie tylko do kolorowego królestwa maluszka. Ich uniwersalna konstrukcja i stonowane kolory sprawiają, że można je z powodzeniem wkomponować w wystrój niemal każdego pomieszczenia.

Stosujemy różne systemy konstrukcyjne w zakresie łączenia poszczególnych elementów meblowych – solidne zawiasy, prowadnice do szuflad, śruby i kołki oraz bezpieczne dla zdrowia kleje i inne spoiwa. Wszystko po to, by poszczególne elementy nie przemieszczały się podczas eksploatacji, były trwałe i przez lata nie poddawały się nawet najbardziej intensywnym harcom. Takie sposoby jak wycięcie zamiast gałki czy uchwyty materiałowe sprawiają, że w meblach nie ma ostrych, nieprzyjemnych krawędzi niebezpiecznych dla maluchów, a Ty możesz spać spokojnie bez stresu o małego człowieka, za którego jesteś odpowiedzialny.

Jakie modele drewnianych mebli dla dziecka znajdziesz w ramach tej kategorii?

Ta kategoria to szeroki asortyment bardzo różnych mebli drewnianych dla dziecka. Mogą to być na przykład łóżeczka dostawne z drewna, które idealnie dopasują się do Twojej sypialni, ale także klasyczne kojce czy łóżeczka dziecięce, by maluchom było jak najbardziej wygodnie. To także meble typowo dla niemowlaków, czyli choćby klasyczna półka z przewijakiem, ale też nowoczesna komoda z przewijakiem, który w miarę rośnięcia dziecka może zostać zdjęty. Różnorodność to łatwość wyboru i szereg możliwości.

Mamy także różne kompakty, choćby łóżeczka z komodami, ale także stoliki, krzesła do pokoju dziecka, komody wolnostojące, biurka czy modułowe komody, które mogą – w miarę upływu czasu – przemienić się w biurko dla malucha. Dzięki szerokiemu asortymentowi na pewno znajdziesz odpowiedni mebel dla swojej pociechy.

Zdecyduj się na najlepsze meble drewniane dla dziecka

Sięgnij po nowoczesne i sprawdzone jednocześnie rozwiązania i wybieraj drewniane meble dla dziecka, które są bezpieczne, ekologiczne, niealergiczne i przepięknie wykonane, dzięki czemu od razu wprowadzisz malucha w świat estetyki.

Meble dla dziewczynek

Pokój ma być miejscem, w którym dziecko będzie się czuło bezpiecznie i dobrze, czyli z przyjemnością będzie spędzać czas w swoim azylu. Mały mieszkaniec musi czuć się tam swobodnie, czyli poruszać się w przestrzeni, która odpowiada jego upodobaniom. Chociaż stereotypy nie są ostatnio w modzie, to wciąż istnieje podział na pokoje dla małych księżniczek i młodych pasjonatów piłki czy samochodów. My staramy się tworzyć meble uniwersalne, które będą pasowały do każdego wystroju. Wyboru właściwych mebli do pokoju dziewczynki czy chłopca najlepiej zatem dokonywać w odpowiednim do tego miejscu.

Meble do pokoju dziewczynki w naszej firmie od lat

Wiele osób uważa, że zmiany w pokoju związane z tym, co każdy lubi, należy wprowadzać powoli. A my uważamy, że każdy moment jest dobry, dlatego od ponad 40 lat proponujemy najlepsze meble do pokoju dziewczynki niezależnie od jej zainteresowań. W tej kategorii znajdziesz tylko dobrej jakości rzeczy, tworzone z polskiego drewna, m.in. sosny, co sprawia, że ich stosunek jakości do ceny jest o wiele lepszy.

Stosujemy odpowiedni dobór kolorów i wzorów, co bywa ważne dla rodziców, których interesują mebelki dla dziewczynki. W każdym przypadku dbamy o bezpieczeństwo i redukujemy liczbę ostrych kantów i wystających elementów, np. poprzez skórzane uchwyty. Nasza firma dba o ekologię, lakierując powierzchnię farbami wodnymi, dobrymi dla środowiska i skóry dziecka!

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię