Zabiegi upiększające dla przyszłej mamy

0
831

Ciężarnym kobietom często brakuje czasu i energii, by samodzielnie zająć się swoim ciałem. Z czasem, gdy brzuch staje się coraz większy, proste dotąd czynności stają się kłopotliwe do wykonania. Coraz więcej salonów kosmetycznych przygotowuje specjalne oferty właśnie dla przyszłych mam.

Takie pakiety „przedporodowe” obejmują zazwyczaj depilację nóg i bikini oraz pedicure, których kobieta sama nie może już wykonać. Dodatkowo, w skład takiego pakietu mogą wchodzić rozluźniające masaże czy zabiegi na twarz. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by skorzystać z usług salonu nie posiadającego specjalnych pakietów dla mam.

Jeżeli wybieramy się na zabiegi upiększające, koniecznie uprzedźmy kosmetyczkę, że spodziewamy się dziecka. W ciąży nie wszystkie zabiegi są wskazane – nie powinno się np. stosować kosmetyków antycellulitowych. Natomiast pielęgnacja dłoni Gliwice czy przyjemny masaż stóp zdecydowanie poprawią nam samopoczucie. Jako kobieta w ciąży możesz być nadwrażliwa na zapachy – postaraj się więc wybrać takie zabiegi, które nie narażą Twojego nosa na zbyt mocne doznania. Możesz też poprosić kosmetyczkę, by np. nie zapalała kadzidełek czy świeczek zapachowych.

W ciąży niektóre kobiety rozkwitają – wyglądają piękniej i bardziej kobieco niż kiedykolwiek wcześniej czy później. Inne ciążę przypłacają problemami z cerą – to wszystko kwestia hormonów. Te drugie mogą skorzystać z profesjonalnego oczyszczania twarzy, a także wybrać się na profesjonalny makijaż wieczorowy, który pomoże ukryć niedoskonałości cery.

Na lepszy wygląd i humor

Oczywiście, zadaniem wspomnianych wyżej zabiegów nie jest wyłącznie poprawa Twojego wyglądu. Równie ważna jest chwila relaksu i czas, który możesz poświęcić samej sobie. Już niedługo, gdy urodzi się dziecko, zrozumiesz jak cenna jest każda chwila, którą możesz poświęcić własnym potrzebom.

Poza tym, piękny wygląd ma niemały wpływ na dobre samopoczucie psychiczne – znowu czujesz się kobieca i zadbana i wyglądasz kwitnąco. Nagle czujesz się mniej zmęczona, a wypoczywając w SPA czy salonie piękności nie musisz myśleć o czekających Cię domowych obowiązkach i dolegliwościach związanych z ciążą. W miarę możliwości staraj się też zaplanować zabiegi, którym poddasz się już po urodzeniu dziecka.

Żebyś była w pełni zadowolona z efektów wizyty, wybierz renomowany salon taki jak TuttiBeauty.pl w Gliwicach. Wyszkolona kadra najlepiej doradzi Ci, jakie zabiegi są dozwolone w Twoim stanie i przeprowadzi je w taki sposób, żebyś wyszła z gabinetu zrelaksowana, piękna i pełna sił.

6523014961_c38b16a12b_z

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię