Zestaw do manicure

0
613
manicure zestaw

Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Jednym z elementów dbania o dłonie jest oczywiście pielęgnacja paznokci i nadanie im estetycznego wyglądu. Sądzisz, że takie zabiegi muszą kosztować krocie? Nie musisz odwiedzać stylistki, żeby stworzyć perfekcyjny manicure. Wystarczy, że zakupisz zestaw do manicure i poświęcisz około 20 minut z czasu wolnego.

1. Zestaw do manicure tytanowego

2. Nie tylko dla profesjonalistów

Zanim wykonasz manicure, postaraj się zadbać o kondycję paznokci – jeśli są w kiepskim stanie, zastanów się, jaki może być powód. Być może Twoja dieta nie jest właściwa? Być może warto wykonać odpowiednie badania, zmienić sposób żywienia, wdrożyć suplementację? Piękne paznokcie wcale nie muszą być długie, ale warto zadbać o to, by były mocne, dobrze odżywione, równej długości, z usuniętymi skórkami.

1. Zestaw do manicure tytanowego

Choć profesja stylistki paznokci jest dziś bardzo popularna, tak naprawdę wielu kobiet po prostu nie stać na to, by regularnie korzystać z usług salonu kosmetycznego i zostawiać spore kwoty u manicurzystki czy pedicurzystki. Wcale nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z pięknych, zadbanych paznokci.

Kupując odpowiedni zestaw manicure lub pedicure, możesz sama zadbać o wygląd paznokci u dłoni i stóp. Wystarczy, że poświęcisz na to dosłownie 20 minut. Niemożliwe? A jednak!

Godną uwagi nowością na rynku stylizacyjnym są lakiery tytanowe, zawierające zestawy DIP. Dzięki nim możesz wykonać perfekcyjny manicure i pedicure. Co istotne – bez konieczności wychodzenia z domu!

W skład zestawu wchodzą następujące produkty: baza, primer, żel, aktywator, cleaner, puder, oliwka do pielęgnacji, a także specjalna wanienka na pudry (szczegóły sprawdź tutaj: https://cuccio.pl/zestawy-dip). Dzięki wymienionym produktom możesz zmienić kolor lub go odświeżyć i to niewielkim kosztem.

2. Nie tylko dla profesjonalistów

Myślisz, że samodzielnie nie uda Ci się wyczarować trwałego manicure lub pedicure? Zestawy DIP zawierają akcesoria, dzięki którym możesz wykonać manicure, który utrzyma się nawet do czterech tygodni. Jeśli zatem wciąż narzekasz na brak wolnego czasu i zależy Ci na trwałym efekcie stylizacji, a jednocześnie nie chcesz wydawać kroci na usługi stylistki paznokci, zestaw, w którego skład wchodzą wymienione powyżej produkty, z pewnością jest opcją, którą warto rozważyć.

Co ważne, do wykonania efektownego manicure wystarczy tylko ten zestaw oraz frezarka – nie potrzeba lampy UV. Z kompletu możesz korzystać niewielkim kosztem. To wydatek, który szybko się zwróci i pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię