Zyskuj, robiąc zakupy na co dzień – kilka praktycznych rad

0
742

Jesteś młodym, dynamicznym człowiekiem? Z pewnością praca pochłania większość twojego czasu. Nieliczne wolne chwile przeznaczasz na odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi, a zakupy najchętniej robisz w internecie. Brzmi znajomo? Jeśli tak, przeczytaj, jak łatwo uzupełnić swoje konto podczas zwykłego surfowania po sklepach w sieci. To może się naprawdę opłacić.

Zamawianie towarów i usług przez internet oszczędza nie tylko czas, który musielibyśmy poświęcić na bieganie po centrach handlowych, ale i pieniądze. Oferta dostępna na stronach www zwykle jest bardzo korzystna cenowo. Mimo to przedsiębiorcy wciąż udoskonalają swoje sposoby sprzedaży i, aby zdobyć nowych klientów, wymyślili usługę zwrotów gotówkowych. To tzw. cash back – czyli kupujesz, zbierasz punkty, a część wydanej na zakupy kwoty wraca na twoje konto.

Jak to działa?zakupy-przez-internet (2)

System jest niezwykle prosty. Wystarczy zalogować się do jednego z popularnych serwisów, np. Payback czy polskiego StarBonus, a następnie skorzystać z oferty sklepu, szkoły językowej czy sieci perfumerii dostępnych na jego stronie. Każdy zakup skutkuje zdobyciem promocyjnych punktów (Payback) lub bezpośrednio pieniędzy (StarBonus), które wracają na konto.

O czym należy pamiętać?

Warunkiem poprawnego działania serwisów gwarantujących zwrot gotówki jest posiadanie w nich konta (jego założenie trwa tylko chwilę) i odblokowanie w swojej przeglądarce obsługi ciastek (plików cookies). W trakcie dokonywania transakcji nie zaleca się jednoczesnego logowania na portale społecznościowe. Skorzystanie z promocji możliwe jest dzięki jednemu łatwemu kliknięciu. System pozwala sprawdzić, ile zebraliśmy punktów lub pieniędzy i zdecydować, kiedy chcemy je przesłać na swoje konto. Należy pamiętać, że wszystkich zakupów dokonujemy tylko poprzez stronę serwisu. W innym wypadku nasze konto nie wzbogaci się o fundusze czy punkty.

Jak otrzymać pieniądze?

W najprostszym rozwiązaniu gwarantującym zwrot gotówki, jaki oferuje StarBonus, transakcja odbywa się za pośrednictwem wirtualnej portmonetki PayPal. Inne serwisy, jak wspomniany wcześniej Payback, oferują zniżki proporcjonalnie do liczby zdobytych punktów. Niezależnie od wyboru klient zawsze zyskuje tańszy towar albo usługę, co przy częstych zakupach pozwala dodatkowo zaoszczędzić pieniądze. Warto zaznaczyć, że oferta partnerów handlowych w tym systemie wciąż się powiększa i już zawiera najpopularniejsze marki. Perfumerie Douglas, sprzęt Euro RTV AGD czy kolekcje z butiku answear.com to tylko niektóre z nich.

zakupy-przez-internet (3)

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię