Projektowanie stron www – zarabiaj w domu

0
318
projektowanie stron www zduńska wola
projektowanie stron www zduńska wola

Jesteś rodzicem, który musi łączyć wychowanie dziecka z pracą? Tracisz czas na dojazdy, pół dnia nie widzisz swojego maleństwa i wracasz do domu, by pobyć z nim tylko chwilę zanim pójdzie spać? A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć zarabiać w domu? Sami regulujemy sobie godziny pracy, jesteśmy blisko swoich dzieci i pozbywamy się codziennych dojazdów, straconych godzin i nerwów.

Do zarabiania w domu potrzebny nam komputer i dostęp do Internetu. Opcji mamy kilka: możemy założyć sklep internetowy i skorzystać z pomocy Urzędu Pracy o dofinansowanie unijne na własną działalność, możemy założyć bloga lub magazyn internetowy o interesującej nas tematyce i zarabiać na reklamach. Taka forma pracy otwiera przed nami nowe możliwości. To szansa na połączenie pasji z zarobkiem. Powiązanie swoich zainteresowań z pracą, jak i obowiązków rodzicielskich z zatrudnieniem.

Zarówno pierwsza opcja: sklep internetowy, jak i druga: strona internetowa/blog to podjęcie właściwej decyzji o tematyce naszej nowej działalności. Gdy zdecydujemy się na założenie sklepu musimy liczyć się z większymi kosztami, trzeba przecież zainwestować w towar: zabawki, ubranka, gadżety do włosów czy kosmetyki. Oczywiście w grę wchodzi też nasza własna twórczość, jeśli świetnie radzimy sobie z drutami i namiętnie wyrabiamy szale, czapki lub swetry może warto zacząć tym handlować.  Łatwiej i szybciej założymy własnego bloga bądź tematyczną stronę internetową. Tu warto dobrze zastanowić się nad tematem przewodnim, bo gdy wybierzemy go zgodnie z osobistymi zainteresowaniami będzie nam znacznie łatwiej pisać. Zdecydujmy się na tematykę w której mamy najwięcej wiedzy, dotyczącej własnych przeżyć lub jest naszą pasją od dawna. Może to być portal o modzie i obowiązujących trendach, skupiający się na prawdziwych recenzjach np. kosmetyków bądź oscylujący w tematyce rodzicielstwa. Panowie także odnajdą się w tematyce mody czy bycia rodzicem, ale szybciej i łatwiej  będzie im się prowadziło bloga o mechanice samochodowej, podróżach dla odważnych lub porad biznesowych.

Warto mieć na uwadze, że w Internecie istnieją już tysiące portali i blogów. Trudno się wcisnąć. Dlatego też dobrze by było pomyśleć nad wyspecjalizowaną tematyką albo trudną, jak np. zmagania z ciężką chorobą i porady jak ją przetrwać. By zaistnieć w gąszczu stron internetowych skuśmy się na profesjonalną firmę projektową, która obok projektu graficznego zaoferuje nam pozycjonowanie i pomoc techniczną w każdej chwili. To naprawdę istotna sprawa. Wielu kusi się na tanie projekty z allegro, które nie dosyć, że wyglądają kiepsko to w przypadku jakiejkolwiek usterki zostajemy z problemem sami. Wtedy trzeba prosić o pomoc kogoś z rodziny czy znajomych, kto będzie znał się na technicznej stronie naszego bloga bądź wezwać i zapłacić profesjonalnej osobie. Szanujące się firmy projektowe drobną pomoc techniczną wliczają w cenę głównego projektu. Można polecić projektowanie stron internetowych Zduńska Wola, firmę Farto, która pomoże nam od początku do końca, czyli zaprojektuje stronę lub sklep, nauczy obsługi i zawsze pomoże w razie problemów.

Wracając do szaty graficznej – właściwie zrobiony sklep internetowy czy strona internetowa, z ciekawą grafiką, przejrzystym menu i łatwą nawigacją ma większe szanse na wyróżnienie się z tłumu. Do tego zyska na jakości i zaufaniu potencjalnych klientów czy czytelników. A na tym powinno nam najbardziej zależeć.

Jeśli chodzi o zarobki to sprawa jest jasna w przypadku sklepu internetowego, Natomiast blogi i strony internetowe przyniosą nam zarobek dzięki zainstalowaniu reklam Googla. Z czasem, gdy nasz portal zyska coraz więcej odwiedzających oraz dobre noty, jest szansa, że firmy będą chciały się u nas reklamować, np. w formie banera reklamowego czy publikacji artykułów. Pamiętajmy, że aby tak było trzeba przede wszystkim mnóstwo czasu oraz dobrej i ciekawej treści.

To prawda, że zarabianie przez Internet wymaga czasu. Trzeba go poświęcić dużo, systematycznie i być cierpliwym. Jeśli uda nam się trafić w interesujący temat to mamy duże szanse na przyzwoitą pensję i własną regulację godzin pracy. A do tego jesteśmy w domu z rodziną.

projektowanie stron internetowych zduńska wola
projektowanie stron internetowych zduńska wola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swojeimię