5 pomysłów na prezent pod choinkę dla młodych rodziców

0
1020
Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla bliskich, którzy niedawno zostali rodzicami? To dla nich czas wielkiej radości i ekscytacji, a także chęci budowania i zachowywania pięknych wspomnień. Dobrym pomysłem na upominek bożonarodzeniowy okaże się zatem fotowydruk, który uwieczni pierwsze święta spędzane w powiększonym gronie. Zobacz, co jeszcze możesz im podarować!

Wybór świątecznych prezentów, choć przyjemny, nigdy nie jest łatwy. Szczególnie jeśli szukasz czegoś więcej niż ładnie zapakowanego zestawu kosmetyków lub czekoladek. Jeżeli masz do obdarowania młodych rodziców, to świetnie się składa, bo możesz podarować im coś niezwykłego, co pozwoli zachować piękne wspomnienia i uwiecznić pierwsze chwile z maleństwem. Sprawdź nasze pomysły!

1. Fotowydruk

Rodzinne zdjęcie to piękna pamiątka, która często wisi na ścianie przez dziesiątki lat. Mama, tata i dziecko – wyjątkowa, warta uwiecznienia chwila zasługuje również na odpowiednią ekspozycję. Zdjęcie można wywołać w eleganckiej formie. Decydując się na fotowydruk Fujifilm na płótnie lub papierze fotograficznym w jednym z wielu dużych formatów do wyboru, zyskasz nie tylko oryginalny prezent, który zachwyci młodych rodziców, ale też niebanalny element wystroju wnętrza. Będziesz mógł ponadto dobrać dodatkowe wykończenie – podklejenie plakatu na piankę czy naciągnięcie obrazu na płótnie na ramę, aby zawiesić go na ścianie. Fotowydruk jako prezent to świetny pomysł na każdą okazję, a szczególnie pod choinkę!

2. Kubki Mama i Tata

Całe życie Twoich przyjaciół lub rodzeństwa zaczyna się kręcić wokół maluszka? To normalne w przypadku młodych rodziców. Na Gwiazdkę podaruj im spersonalizowane kubki z napisem Mama i Tata, które każdego dnia będą przypominały im o tym, jaką ważną rolę mają do odegrania w życiu młodego człowieka. To piękny gest wywołujący wzruszenie.

3. Elektroniczna niania

Marzenia o spokojnym śnie lub romantycznej kolacji przy świecach trzeba odłożyć, gdy ma się dziecko? Nic bardziej mylnego! Nad spokojnym snem maluszka można czuwać z drugiego pokoju, posługując się przy tym elektroniczną nianią. To praktyczny gadżet, który pozwoli rodzicom na chwilę oddechu lub oddanie się domowym obowiązkom w czasie drzemki pociechy.

4. Personalizowane koszulki

Kolejny pomysł na spersonalizowany prezent, który może mieć wydźwięk humorystyczny. Koszulki dla rodziców oraz body dla maluszka – takie sety cieszą się ogromną popularnością np. na sesjach zdjęciowych. Mogą być opatrzone zabawnymi napisami: „Boss”, „Gotowy do wymiany pieluch”, „Queen” lub po prostu imionami nowych użytkowników.

5. Sesja zdjęciowa

Pierwsze tygodnie i miesiące życia z dzieckiem mogą być piękne, ale też męczące i angażujące sporo energii. Nie wszyscy skupiają się tylko na uwiecznianiu tych wspomnień, niektórzy po prostu chcą przetrwać. W takiej sytuacji pewnie nie pomyśleli o możliwości umówienia się na profesjonalną sesję zdjęciową w studio. Podaruj im voucher – świetna zabawa i przepiękna pamiątka gwarantowane!

Chcesz obdarować bliską osobę prezentem, który jest niebanalny, ciekawy i dopasowany do jej obecnej sytuacji, pasji, trybu życia? Dla młodych rodziców wybierz coś, co będzie wyrazem gratulacji i radosnej ekscytacji. Pamiętaj, że choć ich świat zmienił się o 180 stopni, to nadal są tymi ludźmi, których znałeś przed narodzinami maluszka.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię